informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia i Grupo Lar Polska rozpoczęły realizację inwestycji Ursynów #22

Develia i Grupo Lar Polska rozpoczęły realizację inwestycji Ursynów #22

Nieruchomości / 2023.08.16

Rozpoczęły się prace budowlane projektu Ursynów #22, którą dwie doświadczone firmy deweloperskie – Develia oraz Grupo Lar Polska – realizują przy ulicy Ciszewskiego w Warszawie w ramach współpracy joint venture. Pierwsze mieszkania mają trafić do nabywców jeszcze w 2024 roku.

Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie ERBUD. Projekt architektoniczny został opracowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Ceny zaczynają się już od 14 000 zł za metr kwadratowy.

W ramach inwestycji powstaną 174 funkcjonalne mieszkania z loggiami o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od kawalerek po przestronne lokale 5-pokojowe.  W 12- i 6-piętrowych budynkach znajdzie się podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi, rowerownia i wózkownia. Zaplanowano także powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe.

- Ursynów #22 ma wszystko, czym powinna wyróżniać się nowoczesna, komfortowa inwestycja mieszkaniowa - doskonałą lokalizację, przemyślany projekt, bogatą infrastrukturę lokalną, świetną komunikację oraz dostęp do terenów zielonych. Dodatkową zaletą jest fakt, że podczas budowy tego projektu korzystamy z doświadczeń dwóch dużych firm deweloperskich. To swego rodzaju gwarancja, że dostarczymy produkt najwyższej jakości – zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

- Inwestycja na Ursynowie jest idealna dla każdego, kto ceni wygodę w połączeniu z funkcjonalnością. Chcemy wybudować osiedle, które będzie wszystkim, czego potrzeba, aby odzwierciedlić słowo dom. A to wszystko w jednej z dość młodych i prężnie rozwijających się dzielnic Warszawy - mówi Renata Mc Cabe-Kudła, prezes zarządu Grupo Lar Polska.

Osiedle powstaje w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem, tuż przy kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy szybko i sprawnie można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od najbliżej stacji Metra (przystanek Stokłosy). Zwolennicy własnego transportu docenią bliskość ważnych ciągów komunikacyjnych – m.in. ulicy Nowoursynowskiej, Doliny Służewieckiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

Ursynów wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą lokalną – znajdują się tutaj liczne sklepy (np. do galerii handlowej KEN Center jest tylko 470 metrów), restauracje i kawiarnie, szkoły, przedszkola oraz placówki ochrony zdrowia. W pobliskim kampusie SGGW działa również ogólnodostępna pływalnia. Sąsiedztwo uczelni wyższej czyni również z Ursynowa #22 atrakcyjną opcję inwestycyjną dla osób planujących kupno mieszkania na wynajem.  

Okolica inwestycji oferuje również wiele możliwości miłośnikom przyrody i aktywnego trybu życia, jak np. sąsiedztwo rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska oraz Parku Odkrywców Polskich z licznymi ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Do Lasu Kabackiego, parku leśnego i rezerwatu przyrody, który pozwala wypoczywać na łonie natury bez wyjeżdżania z miasta, jest 4,5 km.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe