informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia oddaje do użytku kolejny etap inwestycji Słoneczne Miasteczko
Słoneczne Miasteczko w Krakowie

Develia oddaje do użytku kolejny etap inwestycji Słoneczne Miasteczko

Nieruchomości / 2022.03.02

Po otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie Develia rozpoczęła przekazywanie kluczy do mieszkań, wchodzących w skład XI etapu Słonecznego Miasteczka w Krakowie. W ramach tej fazy projektu deweloper wybudował 102 lokale. Wszystkie zostały już sprzedane.

Słoneczne Miasteczko to jeden z najpopularniejszych projektów Develii w stolicy Małopolski. Od ponad 10 lat jest systematycznie rozbudowywany w cichej i zielonej części miasta przy ul. Henryka i Karola Czeczów, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. W sumie powstało tutaj ponad 1200 lokali. Niska, kameralna zabudowa i duża ilość zielonych przestrzeni, zróżnicowane metraże i rozkłady to tylko niektóre zalety inwestycji, która niezmiennie przyciąga kupujących. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają przypisane ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony. Na terenie osiedla przewidziano również garaże podziemne z miejscami postojowymi, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Całość realizowana jest w tzw. podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.   

W ramach ukończonego XI etapu inwestycji powstał jeden budynek obejmujący 102 mieszkania. Wszystkie lokale zostały już sprzedane. W ofercie dewelopera znajduje się aktualnie realizowany XIV etap Słonecznego Miasteczka. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6150 zł za m kw. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MTWW Architekci, a generalnym wykonawcą jest firma TK BUD.

– Słoneczne Miasteczko to idealna propozycja zarówno dla młodych osób, poszukujących kompaktowych lokali „na start”, jak i rodzin z dziećmi, potrzebujących większej powierzchni. Mocną stroną projektu jest jego położenie w cichej i zielonej części Krakowa, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami. Popularność, jaką Słoneczne Miasteczko niezmiennie cieszy się wśród nabywców, jest dla nas zachętą do dalszego rozwijania tej inwestycji. W najbliższych latach planujemy budowę kolejnego, XV etapu, w którym przewidujemy 186 mieszkań – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A. 

Bieżanów-Prokocim to dzielnica, która łączy w sobie zalety rozbudowanej infrastruktury lokalnej z dobrym dojazdem do pozostałych części Krakowa. W okolicy nie brakuje przedszkoli, szkół, sklepów i placówek ochrony zdrowia. Niska zabudowa i obfitość terenów zielonych pozwalają jednocześnie odpocząć w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. W budowie jest również szybka kolej aglomeracyjna z przystankiem Kraków Złocień tuż obok Słonecznego Miasteczka, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie dosłownie kilka minut.

Słoneczne Miasteczko to nie jedyna inwestycja firmy w Krakowie. W sprzedaży wciąż znajdują się projekty Centralna Park na Czyżynach, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie ze 102 etapów inwestycyjnych – to blisko 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 750 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe