informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia oddaje mieszkania w inwestycji Przy Alejach

Develia oddaje mieszkania w inwestycji Przy Alejach

Nieruchomości / 2022.12.16

Firma deweloperska Develia uzyskała pozwolenia na użytkowanie i rozpoczęła przekazywanie mieszkań w III etapie osiedla Przy Alejach na Zaspie. Projekt przy ulicy Majewskich cechuje kameralny charakter – w inwestycji zrealizowano 48 lokali o powierzchniach od 43 do 90 metrów kwadratowych.

Dzięki dużym, przeszklonym balkonom mieszkańcy wyższych pięter będą mogli cieszyć się widokiem na Park Millenium Gdańska. Nie zabrało nowinek technologicznych – w stolarce okiennej deweloper zamontował niskoemisyjne szyby o ograniczonej przepuszczalności energii. Nabywcy mają też możliwość zamawiania wind poprzez aplikację w telefonie, co przydaje się np. podczas prac wykończeniowych i przeprowadzek. Do wszystkich lokali przypisane są balkony lub ogródki z tarasami. Podziemna hala garażowa, oprócz miejsc postojowych dla samochodów, mieści także kilkadziesiąt schowków na jednoślady.

Jedną z największych zalet projektu jest lokalizacja w pasie nadmorskim Gdańska. Plaża i molo w Brzeźnie oddalone są od osiedla niewiele ponad 1,5 km. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się również aż trzy gdańskie parki – Ronalda Reagana, Jana Pawła II oraz Millenium Gdańska wraz z placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, trasami spacerowymi i strefami rekreacji. W okolicy funkcjonują liczne sklepy, szkoły, przedszkola i placówki ochrony zdrowia.

Zaspa cieszy się bardzo dobrą infrastrukturą komunikacyjną. Kursują tu liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz Szybka Kolej Miejska. Aleja Rzeczypospolitej oraz Aleja Jana Pawła II zapewniają szybki dojazd do wszystkich części Trójmiasta. Nowy Tunel pod Martwą Wisłą znajdujący się w pobliskiej Letnicy pozwala na szybki dojazd do głównych tras drogowych S6, S7 oraz autostrady A1.  

- Inwestycje zlokalizowane w pasie nadmorskim Gdańska zawsze należały do naszych sprzedażowych hitów. Okoliczne tereny są gęsto zabudowane i projektów o równie korzystnej lokalizacji nie powstanie już zbyt wiele. Realizowane tu mieszkania kupowane się nie tylko na własne potrzeby, ale często również na wynajem lub w charakterze apartamentów wakacyjnych. Nie inaczej było w przypadku osiedla Przy Alejach – wszystkie lokale zostały tu szybko sprzedane – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Wśród innych aktualnie realizowanych przez Develię inwestycji w Gdańsku można wymienić Osiedle Latarników na Letnicy, Baltea Apartments na Przymorzu, Via Flora na Chełmie, Marinus w Brzeźnie, Szmaragdowy Park na Łostowicach, Ujeścisko Vita oraz Przemyska Vita (Ujeścisko) oraz Południe Vita (Orunia Górna).

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych - to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe