informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia przekazuje mieszkania w III etapie Osiedla Latarników
Osiedle Latarników

Develia przekazuje mieszkania w III etapie Osiedla Latarników

Nieruchomości / 2024.02.14

III etap Osiedla Latarników w Gdańsku został ukończony i rozpoczęły się przekazania mieszkań nabywcom. W 7-piętrowym budynku powstało 158 lokali o metrażach od 40 do 96 metrów kwadratowych.

Do wszystkich lokali przypisane są powierzchnie zewnętrze w postaci tarasów lub balkonów. W przyziemiu budynku znalazł się lokal usługowy, do dyspozycji mieszkańców oddano również podziemną halę garażową ze 154 miejscami parkingowymi dla samochodów i pomieszczeniami dla jednośladów. Deweloper zadbał też o atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni zewnętrznej osiedla urozmaicają ją elementy małej architektury oraz strefy rekreacyjne.

Osiedle Latarników wyróżnia nadmorska lokalizacja . Zaledwie w kilkanaście minut spacerem można dotrzeć do bałtyckiej plaży przez malowniczy Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera. Wszystkie mieszkania w pierwszych dwóch etapach zostały już sprzedane, a w ostatnim mamy jeszcze dostępnych około 40 lokali – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Bliskość morza to nie jedyna zaleta lokalizacji Osiedla Latarników. W odległości 1,5 km od inwestycji znajduje się stadion piłkarski Polsat Plus Arena oraz kompleks wystawienniczo-kongresowy AmberExpo, miejsca licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Letnica w najbliższych latach będzie także miejscem spektakularnych inwestycji miejskich – powstanie tu m.in. Nautilus Gdańsk, nowoczesny obiekt edukacyjno-rozrywkowego z multimedialnym oceanarium, gastronomią, usługami oraz centrum medycznym i spa.

Dzięki gruntownej przebudowie całego układu komunikacyjnego Letnicy okolica ta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdańska. Bliskość ważnych arterii drogowych – Drogi Zielonej oraz Tunelu pod Martwą Wisłą - gwarantuje szybki dojazd do głównych tras S6, S7 oraz Autostrady A1. Komunikacja miejska zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami miasta oraz dotarcie do dworca głównego PKP oraz PKS.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia K&L Smart Design sp. z o.o., a generalnym wykonawcą była firma Mota Engil Central Europe S.A. Ceny dostępnych lokali zaczynają się od 10 499 zł za metr kwadratowy.

Osiedle Latarników to nie jedyna inwestycja Develii w Gdańsku. W sprzedaży znajdują się również inne projekty dewelopera w tym mieście: Ujeścisko Vita, Przemyska Vita oraz Niepołomicka na Ujeścisku, Szmaragdowy Park w Oruni Górnej, Via Flora na Chełmie oraz Południe Vita w dzielnicy Gdańsk-Południe.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe