informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia rozpoczyna sprzedaż II etapu Przemyska Vita
Osiedle Przemyska Vita etap II

Develia rozpoczyna sprzedaż II etapu Przemyska Vita

Nieruchomości / 2024.03.04

Develia wprowadziła do oferty mieszkania z II etapu osiedla Przemyska Vita na gdańskim Ujeścisku. W jego ramach powstanie 256 lokali. Inwestycja wyróżnia się wieloma udogodnieniami, w tym m.in. urozmaiconą strefą rekreacyjną z placami zabaw, tyrolką, wybiegiem dla psów, stołami piknikowymi czy torem do dysk-golfa. Budowa rozpocznie się w marcu br., a jej zakończenie planowane jest w IV kwartale 2025 roku.

Osiedle Przemyska Vita położone jest przy ulicy Przemyskiej 37 na terenie gdańskiego Ujeściska. W ramach drugiego, a zarazem ostatniego etapu inwestycji do sprzedaży wprowadzono 256 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od ponad 29 do blisko 120 m kw. Powstaną łącznie cztery budynki wielorodzinne oraz pięć dwupoziomowych willi miejskich, w których zaprojektowano po cztery lokale z ogródkami oraz dużymi balkonami.

Osiedle Przemyska Vita jest jednym z naszych topowych projektów w Gdańsku. Inwestycja została bardzo dobrze przyjęta przez klientów. Z puli pierwszego etapu sprzedaliśmy już około 80% oferty, a do wyboru pozostały 34 lokale. Jesteśmy przekonani, że wprowadzany teraz do oferty drugi etap wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie. Tym bardziej, że właśnie tutaj realizowanych będzie większość udogodnień zaplanowanych na terenie osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z rozległych terenów rekreacyjnych otoczonych zielenią. Nabywców przyciąga również atrakcyjna lokalizacja z rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną oraz bliskość publicznych terenów zielonych. Jednocześnie bardzo szeroka oferta funkcjonalnych mieszkań o różnorodnych metrażach dopasowana jest do preferencji szerokich grup nabywców - singli, młodych par, rodzin z dziećmi oraz osób inwestujących w lokale na wynajem – podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Aż około 40% osiedla przeznaczono pod tereny zielone. Zaplanowano bardzo dużo nasadzeń, w tym wiele dorodnych drzew. W zieleń wkomponowano zjazd linowy - tyrolkę, która uatrakcyjni czas spędzany na świeżym powietrzu. Zaprojektowano dwa place zabaw, polanę do jogi, gry w klasy, ławeczki, a także stolik do szachów. Aktywną rekreację umożliwi siłownia zewnętrzna, tor do dysk-golfa, zjeżdżalnia na skarpie czy boisko do gry w bule. Odpoczynek i relaks umilą ogrody deszczowe, leżaki oraz grill z paleniskiem oraz stołami piknikowymi. Zaplanowano również wybieg dla psów.

Do użytku mieszkańców oddane zostaną stojaki rowerowe oraz wózkarnia. Dla samochodów przygotowane będą miejsca w garażu podziemnym oraz na parkingu zewnętrznym, w tym częściowo zadaszonym.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą aglomeracji trójmiejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie, wzdłuż ulicy Nowa Warszawska, przebiega linia tramwajowa. Sprawne połączenia z innymi dzielnicami zapewnia również oddalona o zaledwie kilka minut jazdy obwodnica Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się park leśny na Kozaczej Górze wraz z popularną platformą widokową, ścieżkami spacerowymi, trasami rowerowymi, placem zabaw i wybiegiem dla psów. Najbliższe otoczenie oferuje rozbudowaną infrastrukturę usługowo – handlową oraz edukacyjną ze szkołami i przedszkolami.

Develia rozpocznie budowę II etapu osiedla w marcu br., a uzyskanie pozwolenia na użytkownie planowane jest na koniec 2025 r.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe