informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia rusza ze sprzedażą Oliwska Vita w Warszawie
Oliwska Vita

Develia rusza ze sprzedażą Oliwska Vita w Warszawie

Nieruchomości / 2023.10.26

Develia wprowadziła do sprzedaży inwestycję Oliwska Vita na warszawskim Targówku. W ramach projektu powstaną łącznie 124 komfortowe mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony, komfortowe tarasy lub prywatne ogródki.

Oliwska Vita to nowa inwestycja na mieszkaniowej mapie Warszawy, które deweloper zrealizuje w dynamicznie zmieniającej się, historycznej części warszawskiego Targówka. To także pierwszy projekt, który powstanie dzięki połączeniu kompetencji Develii oraz Nexity. Na skutek zakupu w lipcu br. 100% udziałów polskich spółek  Nexity wrocławski deweloper dołączył do ścisłej krajowej czołówki w tej branży. Po przejęciu także części odpowiadającej za generalne wykonawstwo firma może realizować projekty budowalne bez korzystania z pomocy podmiotów zewnętrznych.

Oliwska Vita to nowa jakość na warszawskim Targówku. Wprowadzamy do sprzedaży inwestycję, która przyciągnie klientów atrakcyjną lokalizacją oraz komfortowym i funkcjonalnym rozkładem mieszkań. Dzięki dużej rozpiętości metraży oferta skierowana jest do szerokiej grupy nabywców. Mieszkańcy w bliskim otoczeniu znajdą liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola oraz centra handlowe: Atrium Targówek i M1 - podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.     

W ramach dwuskrzydłowego budynku powstaną łącznie 124 mieszkania o powierzchniach liczących od 27,7 do blisko 75 m kw. Każdy lokal posiadać będzie przestronny balkon, taras lub ogródek. Zaplanowane zostały także komórki lokatorskie oraz podziemny garaż na 109 samochodów oraz 21 naziemnych miejsc postojowych. Przewidziano także 2 stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Dla posiadaczy rowerów przygotowano 20 boksów, a na zewnątrz - stojaki dla jednośladów, których właściciele będą mogli sprawnie i bezpiecznie poruszać po okolicy dzięki rozbudowanej infrastrukturze dla rowerzystów.

Na parterze będą funkcjonowały dwa lokale usługowe. Inwestycja będzie otoczona zielenią stanowiącą około 30% terenu.

Oliwska Vita zlokalizowana jest blisko Parku Bródnowskiego, który oferuje duże możliwości odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. W celu zwiększenia komfortu mieszkańców pomiędzy osiedlem a pobliskimi torami kolejowymi przewidziano budowę ekranów akustycznych.

Znajdująca się w pobliżu rozbudowana sieć dróg, w tym m.in. Trasa Toruńska i most gen. Stefana Grota-Roweckiego oraz most Gdański, zapewnią sprawną komunikację.  Z kolei pobliska stacja kolejowa Warszawa-Praga pozwoli na szybki dojazd m.in. do Dworca Gdańskiego oraz innych rejonów miasta, włącznie z Lotniskiem Chopina. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z komunikacji publicznej łączącej osiedle z centrum Warszawy oraz I i II linią metra.

W okolicy Oliwskiej Vita działa wiele sklepów, punktów usługowych czy placówek ochrony zdrowia. Najbliższe przedszkole oddalone jest o kilka minut spacerem, a szkoła podstawowa o kilkanaście. W okolicy nie brakuje również przestrzeni sportowo-rekreacyjnych, takich jak ZOO, park trampolin Hangar 646, pływalnie „Muszelka” oraz Polonez OSiR Targówek, a także obiektów kultury, jak pobliski DK Świt czy słynny Teatr Rampa.

Autorem projektu architektonicznego Oliwska Vita jest pracownia Sk Architekci Sp. z o. o. Rozpoczęcie budowy przewidziane jest na IV kwartał br., a zakończenie na III kwartał 2025 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 12 899 zł za m kw.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe