informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia za półmetkiem sprzedaży inwestycji Kaskady Różanki
Osiedle Kaskady Różanki

Develia za półmetkiem sprzedaży inwestycji Kaskady Różanki

Nieruchomości / 2022.07.13

Develia zakontraktowała już ponad połowę mieszkań powstających we wrocławskiej inwestycji Kaskady Różanki. Zakończenie budowy i przekazanie właścicielom gotowych lokali planowane jest do końca tego roku.  

W ramach inwestycji Kaskady Różanki z oferowanych 128 lokali zawartych zostało już ponad 70 umów deweloperskich i rezerwacyjnych. Do wyboru pozostała mniej niż połowa mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 25 m kw. w przypadku kompaktowych kawalerek do blisko 95 m kw. rodzinnych, czteropokojowych powierzchni. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają atrakcyjne, duże tarasy. Ceny w realizowanym projekcie zaczynają się od 9499 zł za metr kwadratowy. Budowa 6-piętrowego budynku jest już na zaawansowanym etapie. Przekazanie właścicielom gotowych mieszkań planowane jest do końca tego roku.

- Ciekawy architektonicznie projekt i dobra lokalizacja sprawiają, że inwestycja Kaskady Różanki jest atrakcyjna dla osób kupujących mieszkanie na własne potrzeby oraz w celach inwestycyjnych na wynajem. Dużą zaletą dla potencjalnych nabywców jest także możliwość otrzymania kluczy do gotowego lokalu jeszcze w tym roku – mówi Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży Develia S.A.

Budynek realizowany przez Develię z charakterystycznym kaskadowym układem powstaje we Wrocławiu przy ul. Chorwackiej. Lokale zlokalizowane na parterze będą posiadały prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony lub tarasy. Pod budynkiem zaplanowana została hala garażowa z komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia GREG.architekci.

Dużym atutem projektu jest lokalizacja pozwalająca na aktywny wypoczynek, a jednocześnie dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nadodrzańskie wały będące doskonałym miejscem do spacerów, joggingu lub wycieczek rowerowych znajdują się w odległości jedynie 900 metrów. Z kolei do staromiejskiego wrocławskiego rynku jest tylko 5 kilometrów.

Różanka jest rozwiniętym obszarem miasta, posiadającym pełną infrastrukturę potrzebną mieszkańcom. Znajdują się tutaj liczne szkoły, przedszkola, placówki ochrony zdrowia, apteki, sklepy i punkty usługowe. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do centrum Wrocławia. Jednocześnie bliska odległość do głównych arterii drogowych, w tym m.in. wyjazdu na trasę A8 i S5, pozwala na sprawne przemieszczanie się samochodem.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 106 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe