informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie

Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie

Wydarzenia / 2023.10.24

W sobotę, 28 października, w godzinach od 10:00 do 15:00 firma deweloperska Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Aleje Praskie, która powstaje ulicy Podskarbińskiej 32/34 na warszawskim Grochowie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. zapoznać się z ofertą i zarezerwować mieszkanie w najnowszym, piątym etapie inwestycji, który wkrótce zostanie wprowadzony do sprzedaży.

Dla tych, którzy już kupili mieszkania w Alejach Praskich, Dzień Otwarty to okazja do obejrzenia gotowych lokali i powierzchni wspólnych osiedla, sprawdzenia widoku z okna, zaplanowania wstępnej aranżacji i zasięgnięcia porady u architektów wnętrz z renomowanej pracowni Galerie Venis, która oferuje usługi wykończenia mieszkań „pod klucz”.

Osoby, które planują zakup nieruchomości w tej inwestycji, będą mogły zapoznać się ofertą najnowszego, piątego etapu osiedla, w ramach którego powstaną 224 mieszkania o metrażach od 29 do 99 m kw. Ekspert ds. kredytów doradzi wszystkim zainteresowanym, jaki kredyt hipoteczny wybrać i pomoże przygotować niezbędną dokumentację dla banku. Deweloper zapewni także poczęstunek z ciepłymi napojami oraz kącik dla dzieci.

– Aleje Praskie to nowoczesne osiedle realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, które cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Warszawy. Wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap tego projektu z szeroką paletą rozkładów i metraży, od kawalerek po przestronne, 5-pokojowe apartamenty. Do wszystkich lokali przypisane będą tarasy, balkony lub zielone ogródki. Osoby zainteresowane zakupem będą mogły na miejscu uzyskać niezbędne informacje o wybranych mieszkaniach i podpisać umowę rezerwacyjną, gwarantującą niezmienność ceny – zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Ceny mieszkań wchodzących w skład V etapu zaczynają się od 12 500 zł za metr kwadratowy, a ukończenie budowy planowane jest II kwartał 2025 roku. W sprzedaży znajdują się także ostatnie lokale z dwóch wcześniejszych etapów o krótszych terminach realizacji, do odbioru w październiku br. i styczniu przyszłego roku.

Jedną z największych zalet osiedla jest atrakcyjny projekt zagospodarowania powierzchni zewnętrznych, które będą ogólnodostępne dla lokalnej społeczności. Na terenie inwestycji powstaną alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum.

Projekt realizowany jest z zastosowaniem najnowszych technologii i w trosce o ochronę środowiska. Potwierdzeniem tego jest certyfikowanie budynków międzynarodowym systemem BREEAM.

Kolejnym atutem Alei Praskich jest doskonała lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ulicy Podskarbińskiej, na dynamicznie rozwijającej się Pradze Południe.. W pobliżu znajdują się główne arterie drogowe takie jak: ul. Grochowska, ul. Targowa, al. Waszyngtona czy al. Stanów Zjednoczonych. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również jeden z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego. W okolicy dostępna jest rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, usługowa i edukacyjna. Do planowanej stacji metra Mińska będzie zaledwie 500 metrów.

Więcej informacji o inwestycji Aleje Praskie: https://develia.pl/pl/mieszkania/warszawa/aleje-praskie/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe