informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Kaskady Różanki

Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Kaskady Różanki

Wydarzenia / 2022.11.02

Develia zaprasza na Dzień Otwarty we wrocławskiej inwestycji Kaskady Różanki. W sobotę, 5 listopada, w godzinach 10:00 – 15:00 będzie można obejrzeć gotowe mieszkania, a także porozmawiać z doradcami i architektami wnętrz. To idealna okazja, aby lepiej zapoznać się z inwestycją i skorzystać z atrakcyjnych ofert.

Podczas Dnia Otwartego będzie można obejrzeć gotowe mieszkania, a także skorzystać z wyjątkowych ofert. Wybrane lokale będą dostępne w cenie już od 9499 zł za m kw. Dzień Otwarty to również okazja do rozmowy z ekspertami oraz do konsultacji z projektantami wnętrz z Galerii Venis. Nie zabraknie poczęstunku oraz atrakcji dla dzieci. W aktualnej ofercie sprzedaży dewelopera pozostało 48 mieszkań.

Kaskady Różanki to wrocławski projekt Develii, powstający przy ul. Chorwackiej 41. W 6-piętrowym budynku zaprojektowano 128 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach – od małych kawalerek idealnych na start, do większych, kilkupokojowych lokali o powierzchni nawet do 95 m kw.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie, a także lokale handlowe i usługowe, które znajdą się na parterze budynku. Każde mieszkanie będzie posiadało dodatkową otwartą przestrzeń, lokale zlokalizowane na pierwszym piętrze będą miały dostęp do prywatnych ogródków, a te na wyższych kondygnacjach – balkonów lub przestronnych tarasów.

Niewątpliwym atutem tego projektu jest lokalizacja – niecałe 5 km od Rynku i zaledwie kilkaset metrów od nadodrzańskich wałów, które stanowią idealny teren do spacerów, joggingu lub wypraw wzdłuż wielokilometrowych tras rowerowych. Kaskady Różanki z pewnością docenią osoby, które chcą mieszkać w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia, a przy tym zależy im na ciszy i spokoju oraz bliskości terenów zielonych.

Warto także podkreślić, że Różanka, w obrębie której powstaje inwestycja, to rozwinięty fragment miasta z rozbudowaną infrastrukturą lokalną. Znajdziemy tu liczne szkoły, przedszkola, placówki ochrony zdrowia, apteki, sklepy i punkty usługowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Dowiedz się więcej o inwestycji: https://develia.pl/pl/mieszkania/wroclaw/kaskady-rozanki/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe