informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Deweloper TYNKBUD-1 rusza z najnowszą inwestycją na Bemowie

Deweloper TYNKBUD-1 rusza z najnowszą inwestycją na Bemowie

Nieruchomości / 2014.07.24

W połowie czerwca ruszyła sprzedaż kolejnego projektu mieszkalnego warszawskiego dewelopera TYNKBUD-1, przy ulicy Pełczyńskiego 17a. W ofercie znajdują się mieszkania spełniające kryteria programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Projekt Pełczyńskiego 17a, zlokalizowany na Bemowie, w okolicy ulic Lazurowej i Górczewskiej, stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia, pragną jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku. To tu zlokalizowanych jest najwięcej inwestycji miejskich, powstają nowe parki, szkoły, przedszkola i ośrodki sportowe, tworzących w pełni ukształtowaną infrastrukturę miejską. Projekt Pełczyńskiego 17a dzieli od centrum 25 min. jazdy samochodem, i ok 35 min. jazdy tramwajem. Niebawem uruchamiana II linia metra skróci czas podróży do ok. 20 min. Bliskość szkół, przedszkoli i centrów handlowych przyciąga w to miejsce młode rodziny, a okolica terenów zielonych (Fort Blizne, Park Górczewska) stanowi atrakcję dla osób chcących aktywnie spędzać czas wolny. Okolica inwestycji bogata jest w ofertę kulturalną, sportową, gastronomiczną i handlową: sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby fitness i centra handlowe i sportowe są na wyciągnięcie ręki. Z myślą o osobach aktywnych, powstaje największa inwestycja sportowo-rekreacyjna ostatnich lat - Aleja Sportów Miejskich. W jednym miejscu będą funkcjonować obok siebie m.in. kino plenerowe, podesty do tańca, boisko wielofunkcyjne, kawiarnia, strefa do gier planszowych, skatepark oraz ścianka wspinaczkowa.

  • Kameralny projekt i atrakcyjne wnętrza

Pełczyńskiego 17a to kameralny, elegancki budynek na Bemowie, składający się 39 mieszkań. Budynek będzie odznaczać się ciekawą, nowoczesną architekturą oraz zróżnicowaniem pod względem kondygnacji. Elewacja utrzymana zostanie w odcieniach piasku, bieli i szarości. Projekt autorstwa Mariusza Szpotowicza przyciąga prostotą architektury i doskonale rozplanowanymi mieszkaniami. W ofercie wnętrz znajdują się zarówno małe jednopokojowe mieszkania (już od 23 m2), dwupokojowe (od 37 m2 ), jak i trzypokojowe (od 47 m2). Do wszystkich mieszkań istnieje możliwość zakupienia miejsca postojowego. Dla każdego lokalu zaplanowano taras, balkon lub loggię. Zakończenie budowy planowane jest na koniec maja 2016 roku.

źródło: tynkbud/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe