

Drogeria Hebe otwarta w Tarasach Zamkowych
19 stycznia do grona najemców Tarasów Zamkowych dołączyła sieć popularnych drogerii Hebe. Tym samym lubelskie centrum handlowe powiększyło ofertę najemców kategorii „zdrowie i uroda” o kolejne 337 m kw. W nowo otwartej drogerii klienci znajdą zróżnicowany asortyment, atrakcyjne propozycje cenowe oraz produkty dostępne na wyłączność tylko w tej sieci.
Drogeria Hebe znajduje się na poziomie -2 Tarasów Zamkowych. Możemy tu znaleźć szeroką ofertę kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, akcesoriów związanych z dbaniem o urodę, dermokosmetyków czy produktów do makijażu. Specjalnie przeszkoleni konsultanci pomagają dobrać odpowiedni kosmetyk, a przestronne wnętrze podnosi komfort zakupów.
– Wraz z otwarciem drogerii Hebe odwiedzający Tarasy Zamkowe klienci otrzymali jeszcze szerszy dostęp do kompleksowej oferty marek kosmetycznych ze wszystkich półek cenowych. Pokaźna oferta drogerii z produktami pozwalającymi zadbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie, podnosi atrakcyjność tej kategorii najemców. Z pewnością każdy klient znajdzie w naszym Centrum coś dla siebie– mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.
Aby podnieść komfort zakupów, drogeria Hebe podzielona jest na czytelne, przestronne alejki, w których znaleźć można dodatki i akcesoria do makijażu. W strefie kosmetyków naturalnych znajdziemy produkty do pielęgnacji ciała z najlepszych składników, a w kategorii produktów profesjonalnych - te o działaniu specjalistycznym, używane w gabinetach kosmetycznych. Na klientów czeka także szeroki wybór artykułów do makijażu oraz oferta kosmetyków koreańskich.
Z okazji otwarcia drogerii Hebe dla klientów centrum handlowego Tarasy Zamkowe zostały przygotowane promocje sięgające do -40% oraz specjalna oferta powitalna związana z założeniem karty programu lojalnościowego.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





