informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych Avison Young ma nową osobę w zespole – Kamilę Oleksiak
Kamila Oleksiak_Office_Avison Young

Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych Avison Young ma nową osobę w zespole – Kamilę Oleksiak

HR / 2023.01.03

Kamila Oleksiak obejmuje stanowisko Senior Property Broker w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Avison Young, gdzie będzie wspierała najemców w pozyskiwaniu nowej powierzchni biurowej a także będzie brała udział w procesach renegocjacji umów.

Kamila związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 5 lat. Na początku rozwoju swojej kariery zawodowej związana była z sektorem handlowym, i zdobywała doświadczenie, świadcząc usługi doradcze na rzecz najemców powierzchni handlowych. Od kilku ostatnich lat wspiera klientów w transakcjach związanych wyłącznie z rynkiem nieruchomości biurowych w Warszawie, jak również w miastach regionalnych.

W trakcie swojej kariery miała okazję współpracować m.in. z: OTCF, ING Bank Śląski, CCC, Martes Sport, Rossmann, Euronet, Pepco, Anegis, Grafotronic oraz BDO.

Avison Young otworzył Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych (Office Agency) w październiku 2022 roku, pozyskując zespół rynkowych ekspertów. W nowym miejscu pracy Kamila ponownie połączy siły z Robertem Pastuszką, Dominikiem Pawlakiem, Przemysławem Urbańskim oraz Maksymilianem Sobczakiem, z którymi miała okazję pracować wcześniej w Nuvalu Polska. W zespole Wynajmu Powierzchni Biurowych w Avison Young Kamila będzie współpracowała również z Martą Sypiańską.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe