

Dzień Kobiet w paryskim stylu. „Emily w Paryżu” zawita do G City Promenada
Paryski szyk i kobieca energia zawitają na warszawską Pragę-Południe. Już 6 i 7 marca w godzinach 12:00–18:00 G City Promenada zaprosi mieszkanki stolicy na wyjątkowe obchody Dnia Kobiet inspirowane światowym fenomenem Netflixa – Emily w Paryżu. W programie dwudniowego wydarzenia znalazły się modowe atrakcje, kreatywne warsztaty i instagramowe scenografie rodem z francuskiej stolicy.
Paryski szyk, moda i serialowy klimat rodem z francuskiej stolicy pojawią się tej wiosny na warszawskiej Pradze-Południe. W dniach 6 i 7 marca, w godzinach 12:00–18:00, Emily w Paryżu zainspiruje wyjątkowe wydarzenie w G City Promenada. Z okazji Dnia Kobiet centrum handlowe zaprosi mieszkanki Warszawy na dwudniowe święto mody, stylu i kobiecej energii w klimacie francuskiej elegancji.
Na czas wydarzenia przestrzeń galerii zamieni się w starannie zaprojektowaną, modułową scenografię inspirowaną kultowymi miejscami znanymi z serialu. Odwiedzający przeniosą się na urokliwe uliczki Paryża, do klimatycznej kawiarni czy biura agencji marketingowej, a każda aranżacja stanie się gotowym kadrem do zdjęć i rolek w mediach społecznościowych.
Jedną z głównych atrakcji będzie efektowna fotobudka 360°, umożliwiająca tworzenie dynamicznych nagrań w serialowym stylu. Uczestnicy będą mogli także skorzystać z licznych instaspotów stylizowanych na mieszkanie Emily, paryską kawiarnię czy romantyczne plenery ze stylową Vespą w tle. Dla miłośników nowych technologii przygotowano wirtualną przejażdżkę rowerem po Paryżu, która pozwoli zanurzyć się w atmosferze miasta mody i miłości bez opuszczania galerii.
W programie znalazły się również warsztaty kreatywne. Podczas słodkich zajęć uczestnicy stworzą własne czekoladki inspirowane paryskimi cukierniami, a w strefie personalizacji zaprojektują torby w stylu Emily – modny i praktyczny akcent, który można zabrać ze sobą na co dzień. To propozycja dla tych, którzy chcą wyrazić siebie poprzez styl i twórczą zabawę.
Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 150 zł na jednym paragonie, będą mogli zarejestrować go w strefie eventowej, dołączyć do klubu #maszokazje, aktywować kupon i odebrać wyjątkowy upominek inspirowany serialem.
Serial „Emily w Paryżu”, który zadebiutował na platformie Netflix i szybko stał się globalnym fenomenem, od lat inspiruje widzów do odważnych stylizacji i odkrywania nowych perspektyw. Warszawska odsłona wydarzenia w G City Promenada ma na celu przenieść tę energię do miejskiej przestrzeni i stworzyć okazję do wspólnego świętowania w eleganckim, kobiecym stylu.
Organizatorzy zapraszają wszystkie mieszkanki Warszawy – zarówno fanki serialu, jak i miłośniczki mody oraz francuskiego klimatu – do udziału w wydarzeniu.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





