

zapisy
EFL porozmawia z wielkopolskimi przedsiębiorcami o biznesie i leasingu
28 listopada br. w Poznaniu odbędzie się Śniadanie Przedsiębiorców z ekspertami EFL, jednego z najbardziej doświadczonych i największych leasingodawców w Polsce. Będzie to okazja do porozmawiania o konsekwencjach podatkowych leasingu samochodów osobowych, a także o prognozach gospodarczych na 2020 rok. Spotkanie, które odbędzie się w hotelu Park Inn by Radisson, jest bezpłatne.
W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca zainteresowany finansowaniem planowanych inwestycji, w szczególności aut osobowych, leasingiem. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://kampania.efl.pl/zapisy-sniadania-przedsiebiorcow. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
EFL organizuje 2 Śniadania Przedsiębiorców. Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 listopada br. w Poznaniu, w hotelu Park Inn by Radisson, przy ul. Szyperskiej 22. Przedsiębiorcy, którzy nie będą mogli wziąć udziału w poznańskim spotkaniu, mają drugą okazję do porozmawiania o leasingu w Gdańsku. Drugie spotkanie odbędzie się 5 grudnia br., w Gdańsku, w Puro Hotel, przy ul. Stągiewna 26. Oba spotkania rozpoczynają się o godz. 9:00 i potrwają do ok. godz. 13:00.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Komplex Torus wybiera MLP Pruszków II i wynajmuje blisko 6,8 tys. mkw. powierzchni
2026.08.18Jeden z niewielu takich ośrodków w Polsce. Mazowiecki szpital pokazuje, jak dobrze wydać pieniądze na zdrowie
2026.08.17Po wycieku danych niemal 19 mln osób eksperci zwracają uwagę na inny problem: tworzymy coraz więcej kopii danych
2026.08.17Firmy nie są gotowe na nowe regulacje UE a PPWR właśnie wchodzi w życie
2026.08.13Eurowind Energy pozyskał 111 mln euro na budowę farm fotowoltaicznych w Polsce
2026.08.1178 proc. Polaków uważa, że używane auto najbezpieczniej kupić u profesjonalisty. Jednak tylko 9 proc. ufa jego informacjom
2026.08.11Najgłośniejsze festiwale muzyczne lata. Te wydarzenia budzą najwięcej emocji w sieci
2026.08.11Girteka otwiera przewoźnikom dostęp do dużych przetargów i regularnych przewozów
2026.08.06Anime, manga i cosplay opanują Piłę. G City Kasztanowa zaprasza na Mangafest
2026.08.06





