informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
EFL z certyfikatem Friendly Workplace 2022

EFL z certyfikatem Friendly Workplace 2022

CSR / 2023.02.13

Grupa EFL po raz kolejny otrzymała godło i nagrodę specjalną "Friendly Workplace 2022" za nowoczesne standardy w obszarze kultury organizacyjnej oraz relacji pracowniczych. W szczególności docenione zostały aktywne działania na rzecz przyjaznego i angażującego środowiska pracy oraz poszanowanie idei work-life balance.

- EFL to silna marka obecna na rynku leasingu od ponad trzydziestu lat. Naszą Grupę w tym momencie tworzy ok. 900 pracowników zatrudnionych w pięciu spółkach zlokalizowanych nie tylko w biurach we Wrocławiu czy Warszawie, ale rozporoszonych w kilkudziesięciu oddziałach w całej Polsce. Do tego jesteśmy częścią dużej, międzynarodowej Grupy Crédit Agricole o rozbudowanych strukturach. Taka pozycja daje ogromne możliwości, jak również stawia przed nami wiele wyzwań i zobowiązań wobec ludzi, którzy tworzą naszą markę. Dlatego cały czas przykładamy dużą wagę do inwestowania w szeroko rozumiany rozwój pracowników. Konsekwentnie od kilku lat realizujemy nasze flagowe inicjatywy, które są bardzo dobrze oceniane przez pracowników, a z drugiej strony cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które jeszcze bardziej uczynią EFL „friendly workplace” – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

W uzasadnieniu przyznania nagrody „Friendly Workplace 2022” czytamy „Przyznajemy nagrodę specjalną za nowoczesne standardy w obszarze kultury organizacyjnej oraz relacji pracowniczych; aktywne działania na rzecz przyjaznego i angażującego środowiska pracy; poszanowanie idei work-life balance, a także odpowiedzialne i kompleksowe podejście do ochrony zdrowia i dobrostanu pracowników.”

Wśród działań z ubiegłych lat warto szczególnie wyróżnić nasz program well-beingowy, który ma za zadanie wspierać ideę work-life balance w naszej organizacji i promować zdrowy, i aktywny tryb życia. Programami rozwojowymi wspieramy managerów, talenty i każdego pracownika, który chce się doszkalać. Promujemy system rekrutacji wewnętrznych w całej Grupie Crédit Agricole, aby dać więcej możliwości rozwoju kompetencji i kariery wewnątrz organizacji.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które charakteryzuję się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. W konkursie nagradzane są podmioty, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

EFL powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. W skład Grupy EFL wchodzą spółka flotowa Carefleet, spółka faktoringowa Eurofactor  oraz TUCK CARE, która oferuje  kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. W ramach Grupy EFL spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in.  Business Superbrands 2021, 2022 sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 369 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe