

Eiffage: nowy prezes Eiffage Immobilier Polska
Do Eiffage dołączył we wrześniu 2017 roku. Od 2009 r. do sierpnia 2017 r. związany był z firmą BOUYGUES IMMOBILIER Polska. Pełnił tam funkcje Dyrektora Technicznego, Dyrektora ds. Budownictwa Mieszkaniowego oraz Dyrektora warszawskiego i poznańskiego oddziału BI.
Do jego obowiązków należało rozwijanie działalności na nowych rynkach, kierowanie projektami, zakup gruntów, kontroling finansowy, negocjowanie terminów i umów dotyczących zleceń kupna gruntów oraz dużych kontraktów budowlanych. Znaczącymi osiągnięciami tego okresu były wzrost sprzedaży z 300 mieszkań do 1100 na rok, realizacja Miasteczka Orange 45.000 GLA oraz uzyskanie na rzecz BI pierwszego certyfikatu zrównoważonego rozwoju w Europie Środkowej dla inwestycji mieszkaniowej (HQE International – certyfikat budownictwa wysokiej jakości przyjaznego środowisku).
Zawodową karierę rozpoczął w firmie COPLAN Polska (1999-2009), gdzie stopniowo awansował od pozycji kierownika zarządzającego projektem poprzez stanowiska dyrektorskie aż po szczebel Wicedyrektora i Dyrektora Generalnego firmy. Do jego obowiązków należało zarządzanie projektami: realizacja hoteli, biur, centrów handlowych i hal produkcyjnych, na rzecz renomowanych międzynarodowych klientów; pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń na budowę, organizacja i zarządzanie pracami projektowymi i koordynacja procesów zaopatrzenia i budowy w założonym czasie i ramach budżetowych. Projekty te prowadzone były w dużych ośrodkach w Polsce (m.in. w Poznaniu, Katowicach) oraz w Moskwie.
Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej (Architektura, Inżynieria, Urbanistyka), studiów podyplomowych w zakresie Innowacji, Strategii i Zarządzania na uczelni EML w Lyonie oraz Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences PO) w zakresie Finansów, Strategii i Przywództwa.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Dzień Kobiet w G City Targówek
2026.03.03Zaktualizowana subskrypcja LimePrime już dostępna w Polsce
2026.03.03Dzień Kobiet w paryskim stylu. „Emily w Paryżu” zawita do G City Promenada
2026.03.02Szachowe emocje w Bydgoszczy. Mistrzostwa Województwa w CH Focus już 7 marca
2026.03.02G City Europe ogłosiło doskonałe wyniki operacyjne za 2025 r. i wzmacnia ofertę handlową swoich centrów.
2026.03.02Drewniana prefabrykacja to elastyczność i efektywność
2026.02.26Cordon Electronics przedłuża najem w MLP Pruszków II
2026.02.26Amest Otwock pozywa Miasto Otwock i jego prezydenta. W grze 320 mln złotych odszkodowania
2026.02.25Grupa Opteamic uzyskuje certyfikat NEN 4400-2 i rozpoczyna działalność w Holandii
2026.02.25





