informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Epson zaprasza na Forum Nowe Japońskie Technologie

Epson zaprasza na Forum Nowe Japońskie Technologie

Wydarzenia / 2014.09.24

Celem Forum NOWE JAPOŃSKIE TECHNOLOGIE jest prezentacja rozwiązań technicznych i technologicznych japońskich firm szerokiemu gronu odbiorców w Polsce. Dominujące na Forum będą zagadnienia związane z „cyfrowym obrazem”. Będzie to spotkanie ekspertów japońskich marek, działających w Polsce z wyselekcjonowanym audytorium z sektorów: foto, grafika, poligrafia, architektura i design, reklama i film.

W programie Forum zaplanowane są prezentacje merytoryczne producentów i dystrybutorów japońskich marek w Polsce, obejmujące: trendy rynkowe, nowe produkty i usługi, akcesoria oraz oprogramowanie. Odbędą się także wykłady ekspertów z dziedziny: grafiki komputerowej, fotografii portretowej, reportażowej, modowej, druku 3D, Manga i Anime. Epson jest globalnym liderem w zakresie projektowania i wytwarzania urządzeń do obrazowania oraz drukowania biurowego i wielkoformatowego. m.in. projektorów, drukarek atramentowych i laserowych, szybkich skanerów oraz wizualizerów, a także urządzeń wearable m.in. inteligentnych okularów wykorzystujących tzw. rozszerzoną rzeczywistość.

W tym roku mija 50 rocznica wyprodukowania pierwszej miniaturowej drukarki, jaką Epson pokazał na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio (1964) oraz 25 lat od chwili zrewolucjonizowania rynku projektorów, przez wyprodukowanie paneli 3LCD gwarantujących stabilny obraz, dobrze nasycone kolory i jednakową jasność światła białego i barwnego.

źródło: epson/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe