informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Etisoft jako Partner Biznesowy ARCA wzbogaca ofertę urządzeń Print&Apply
Etisoft

Etisoft jako Partner Biznesowy ARCA wzbogaca ofertę urządzeń Print&Apply

Technologie / 2023.08.31

Etisoft, dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet, nie ustaje w rozwoju. Dzięki nawiązaniu współpracy z kolejnym partnerem – wieloletnim producentem urządzeń znakujących Arca – marka poszerza swoją ofertę o kolejne urządzenia Print&Apply. Wprowadza także nowość – znakowanie laserem.

Dzięki nawiązanej współpracy, Etisoft oferuje dziś klientom kolejne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb w zakresie znakowania i etykietowania. Urządzenia Print&Apply marki Arca zapewniają trwałe, czytelne i wyraźne znakowanie na różnych powierzchniach.

– Oferowane urządzenia to rozwiązanie idealne dla branż, w których precyzja i trwałość są kluczowe, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny czy elektroniczny – wylicza Michał Wąs, odpowiedzialny za systemy automatycznego druku i aplikacji etykiet print&apply w Etisoft. – Zarówno aplikatory etykiet marki Arca, jak i pneumatyczne urządzenia drukująco-aplikujące pozwalają na wysoką precyzję i powtarzalność aplikacji etykiet – podkreśla.

W ofercie Etisoft są także dostępne kompletne systemy znakujące wraz z przenośnikami, mechanizmami pozycjonującymi i doklejającymi etykiety. Zestawy mogą być wyposażone w kilka aplikatorów etykiet, zapewniając kompleksowe oznakowanie produktów nawet w przypadku konieczności umieszczenia wielu etykiet na jednym produkcie.

Laserowa precyzja

Nowością w ofercie Etisoft są także urządzenia znakujące laserem oraz aplikatory etykiet umożliwiające naniesienia zadruku w technologii laserowej na etykietę przed jej aplikacją.

– Dzięki współpracy z Arca, Etisoft jest w stanie dostarczyć klientom kompleksowe rozwiązania, łączące technologię laserową z najnowocześniejszymi systemami etykietowania i znakowania – mówi z dumą Michał Wąs. – Nasi klienci mogą więc zwiększyć swoją wydajność, poprawić jakość produktów oraz dostosować się do rynkowych wymogów i regulacji – precyzuje.

Oprócz urządzeń Print&Apply, Etisoft oferuje również pełne wsparcie techniczne, doradztwo i serwis posprzedażowy, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę i najlepsze rezultaty.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe