informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Evernex Polska: Sebastian Pawlak mianowany VP Sales NECE. Nowa siedziba firmy

Evernex Polska: Sebastian Pawlak mianowany VP Sales NECE. Nowa siedziba firmy

HR / 2023.08.24

Sebastian Pawlak, Managing Director NCSE Evernex Polska, został mianowany na funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej i Północnej (VP Sales NECE).

Sebastian Pawlak jest doświadczonym managerem sprzedaży, który specjalizuje się w branży nowych technologii. Przed Evernexem pracował w największych międzynarodowowych  firmach, m.in. Hewlett Packard i Dell. W styczniu 2022 roku objął stanowisko Managing Director na region NCSE i Polski, a od niedawna pełni także funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej i Północnej (VP Sales for DACH, CEE and Nordics). Odpowiada za wyniki sprzedaży w Polsce, Izraelu, Czechach, Szwecji, Grecji, Serbii, Bośnii i Hercegowinie, Węgrzech, Mołdawii, Macedonii, Litwie, Norwegii, Finlandii, Łotwie, Cyprze, Rumunii, Kosowie, Danii, Słowenii, Albanii, Słowacji, Estonii, Bułgarii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

 – Proponowane przez nas rozwiązania to nie tylko odpowiedzialne podejście do środowiska i ekologii, ale także wymierne, finansowe korzyści dla współpracujących z nami firm.  Dzięki usługom TPM minimalizujemy ślad węglowy - wyjaśnia Sebastian Pawlak – Cieszę się z tego, że jako szef sprzedaży regionu NECE będę miał możliwość upowszechniania takiego podejścia w naszej części świata, na dodatek wprost z naszej nowej, nowoczesnej siedziby – zaprojektowanej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – dodał.

30-osobowy zespół polskiego oddziału firmy, który do tej pory pracował w dwóch warszawskich biurach, połączył swoje siły pod jednym dachem. Na nową lokalizację wybrany został kompleks Poleczki Park, mieszczący się przy ulicy Osmańskiej 12 w Warszawie. W oficjalnym otwarciu nowej siedziby uczestniczył Stanislas Pilot, CEO Evernex.


– W naszej działalności koncentrujemy się na obszarze 3R – Repair, Reuse, Recycle (Naprawa, Refabrykacja, Recykling). Dlatego przy wyborze nowego biura, poza tak oczywistymi sprawami jak jego lokalizacja, koszty utrzymania czy funkcjonalność, braliśmy pod uwagę to, by jego projekt wpisywał się w wartości naszej firmy uwzględniając zasady zrównoważonego rozwoju – podkreślił Sebastian Pawlak.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe