informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Exide wzmacnia swoją gamę Marine & Leisure Equipment sześcioma nowymi akumulatorami litowo-jonowymi

Exide wzmacnia swoją gamę Marine & Leisure Equipment sześcioma nowymi akumulatorami litowo-jonowymi

Moto / 2023.04.03

Akumulatory Li-Ion Equipment to rozwiązanie przeznaczone do zasilania wyposażenia takiego jak: nawigacja, systemy awaryjne, bezpieczeństwa i komfortu.

Exide powiększył swoją gamę akumulatorów Marine & Leisure Equipment o sześć mocnych modeli litowo-jonowych (LiFePO4) – idealnych do łodzi, przyczep kempingowych i kamperów wymagających dodatkowego zasilania systemów pokładowych.

Nowe modele to szczytowe osiągnięcie technologii litowo-jonowej – zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa, niebywałe osiągi oraz wydłużoną żywotność w stosunku do tradycyjnych akumulatorów.

Akumulatory Marine & Leisure Equipment umożliwiają bezprzewodową łączność Bluetooth. Użytkownik możne pobrać darmową aplikację (Exide ML Li-Ion Monitor) i korzystać z niej na urządzeniu mobilnym. Aplikacja umożliwia monitorowanie stanu naładowania akumulatora i innych istotnych czynników, które mają wpływ na jego żywotność.

Akumulatory Exide Marine & Leisure Equipment pasują do większości pojazdów tego typu i zdolne są do niemal każdego zastosowania. Exide Equipment Li-Ion oferuje szeroki wybór modeli:

  • wersje 12 V, 24 V i 36 V;
  • od 50 Ah do 200 Ah i od 640 Wh do 3800 Wh;
  • różne wielkości bloków (również L05) i różne możliwości podłączenia.

Główne zalety i funkcjonalności:

1. Zmniejszone koszty użytkowania

Trzy razy dłuższa żywotność i dwa razy większa pojemność oznaczają optymalizację kosztów użytkowania (w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami).      

2. Szybsze doładowywanie

Wyjątkowa zdolność przyjmowania ładunku pozwala na superszybkie doładowanie (z każdego stanu naładowania).

3.  Lekka waga

70% lżejszy niż tradycyjne akumulatory.

4. Funkcja ogrzewania*

Idealny do pracy w każdych warunkach (nawet w temp. do -20°C).

5. System Zarządzania Akumulatorem (BMS)

Podnosi bezpieczeństwo obsługi i zapewnia najwyższą wydajność.

6.  Łączność Bluetooth i aplikacja mobilna*

Wszystkie parametry dostępne od ręki dzięki aplikacji w telefonie.

*Dostępna dla wybranych modeli akumulatorów

Wystarczy pobrać darmową aplikację na iOS lub Android i mieć bezpośredni dostęp do Systemu Zarządzania Akumulatorem za pomocą urządzeń mobilnych. Połączenie umożliwia monitorowanie najważniejszych parametrów akumulatora: poziomu naładowania i napięcia otwartego obwodu OCV, stanu urządzenia, ładowania/rozładowania, ilości cykli oraz temperatury – wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki.

Exide to pionier w dziedzinie rozwiązań litowo-jonowych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem eksperckim na różnych rynkach. Akumulatory litowo-jonowe Marine & Leisure Equipment posiadają szereg certyfikatów gwarantujących bezpieczeństwo w użytkowaniu i transporcie, co oznacza, że można im w pełni zaufać. Najnowsza gama akumulatorów Exide spełnia restrykcyjne europejskie normy, co świadczy o najwyższej możliwej jakości, jak zawsze w przypadku Exide.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe