informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Exide z tytułem „Dostawcy Roku” od spółki CLAAS

Exide z tytułem „Dostawcy Roku” od spółki CLAAS

Nagrody / 2021.05.20

Exide Technologies, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, otrzymał od spółki CLAAS –znaczącego producenta maszyn rolniczych – nagrodę „Dostawca Roku 2020” w kategorii „Jakość”. Jest to bardzo ważne odznaczenie, które potwierdza najwyższą jakość akumulatorów Exide, wysoki poziom obsługi posprzedażowej oraz udaną współpracę obu firm.

Współpraca pełna sukcesów

Exide współpracuje ze spółką CLAAS od ponad 20 lat, dostarczając najlepsze w swojej klasie akumulatory na pierwsze wyposażenie do zaawansowanych maszyn rolniczych, takich jak kombajny, traktory i inne.

Akumulatory dostarczane do fabryk CLAAS, są produkowane w zakładzie Exide w Poznaniu, posiadającym niezbędne homologacje oraz certyfikaty ISO/IATF., będącym bezpośrednim dostawcą również do wielu innych producentów pojazdów. Stamtąd akumulatory trafiają do fabryk spółki CLAAS w Niemczech, we Francji i w Rosji. Oprócz akumulatorów, Exide zapewnia producentowi maszyn rolniczych także najwyższej jakości usługi posprzedażowe.

Zgrany zespół i wzajemny szacunek

„Z największą przyjemnością przyznaliśmy Exide tegoroczną nagrodę – mówi Johannes Hohenhorst, przedstawiciel CLAAS. – Chciałbym podziękować Exide za niezmienną, wysoką jakość ich produktów i usług. Wierzę, że to, co udało się wypracować dzięki naszej współpracy, będzie kontynuowane.”

Jesteśmy dumni, że to właśnie my otrzymaliśmy tę wyjątkową nagrodę – mówi Michael Geiger, Senior Vice President, Sales & Marketing w Exide Technologies. – Jest to efekt zaangażowania i pracy zespołowej pracowników Exide, naszego doświadczenia na rynku oryginalnego wyposażenia i ugruntowanej kooperacji z CLAAS”.

CLAAS to firma rodzinna, założona w 1913 roku. Specjalizuje się w produkcji zaawansowanych kombajnów i traktorów. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, jednak jej fabryki są zlokalizowane na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej i Południowej, w Chinach, Indiach, Rosji oraz w krajach Europy. CLAAS zatrudnia globalnie ponad 11 000 pracowników, których praca skupia się na rozszerzeniu działalności na rynkach międzynarodowych, badaniach i rozwoju oraz digitalizacji.

Informacje o znaku towarowym

Exide jest zastrzeżonym znakiem towarowym Exide Technologies. Inne znaki towarowe należą do właścicieli poszczególnych marek.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe