informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Filmowe emocje pod chmurką dzięki projektorom Epson

Filmowe emocje pod chmurką dzięki projektorom Epson

CSR / 2016.06.29

W trakcie wakacji mieszkańcy i turyści odwiedzający Trójmiasto, będą mieli okazję wziąć udział w jednym z trzech wyjątkowych cyklów kina pod gołym niebem. I tak w każdy wtorek wakacji, od 28 czerwca począwszy, Plaża Gdynia Orłowo przy wejściu numer 17 będzie miejscem pokazów zaangażowanego społecznie kina artystycznego. Cykl otworzy obraz “Stare grzechy mają długie cienie”. W kolejnych tygodniach obejrzymy między innymi filmy takie jak: “Sól ziemi”, “Imigranci” czy “Głośniej od bomb”. Godzina rozpoczęcia seansów to 21:30.

Z kolei w lipcowe i sierpniowe niedziele, Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa oraz Miasto Gdynia zapraszają na letni cykl pokazów plenerowych - Miejskie Metropolie. Odbędą się na plaży w śródmieściu Gdyni obok Contrast Cafe / Wejście na plażę nr 6. W programie pokazów plenerowych zostaną zaprezentowane filmy, których akcja rozgrywa się w miastach, które podobnie jak Gdynia leżą nad morzem. Oglądając dzieła takich twórców jak m.in Pedro Almodovar, Jean Luc Besson widzowie przeniosą się do Barcelony, Rio czy Wenecji.

Tym, co łączy wszystkie trzy inicjatywy jest objęcie ich patronatem przez Epson w partnerstwie z firmą Eurotrend, poprzez zapewnienie doskonałej jakości zaplecza technologicznego w postaci projektora instalacyjnego EB-Z8050W. Rozdzielczość WUXGA w połączeniu z technologią 3LCD zapewnia dużą moc światła barwnego, co gwarantuje realizm wyświetlanych kadrów i uzyskanie jakości znanej z sal kinowych w plenerze.

“Cieszymy się z tego, że możemy być częścią multimedialnego projektu kulturalnego Trójmiasta. Repertuar kina pod gołym niebem, w każdej z jego trzech odsłona składa się z filmów wymagających zarówno pod względem artystycznego odbioru, jak i zaplecza technologicznego? gwarantującego oddanie niuansów barw czy gry świateł.” - powiedział Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson Europe - Projektor instalacyjny EB-Z8050W, spełnia wysokie wymagania seansów pod chmurką nie tylko pod względem mocy światła barwnego, ale też rozdzielczości, kontrastu i nasycenia kolorów. Podczas plażowych spotkań z X muzą, zastosowana w nim technologia 3LCD znana większości użytkowników z rozwiązań do kina domowego czy dla biznesu, potwierdzi swą klasę także w plenerze.”

źródło: epson/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe