

Finał konkursu Łazienka Wybór Roku 2015
26 marca 2015 roku w Warszawie odbyła się Gala Forum Branży Łazienkowej, na której ogłoszono wyniki XIV edycji konkursu “Łazienka-Wybór Roku”. Dwudziestoosobowe jury złożone z dziennikarzy, architektów i projektantów, oceniało walory użytkowe, estetyczne, innowacyjność oraz stosunek jakości produktów do ceny.
W kategorii kabiny prysznicowe – tytuł Łazienka Wybór Roku 2015 zdobyła kabina KOŁO ULTRA - lekka i nowoczesna konstrukcja posiadająca praktyczne rozwiązania ułatwiające utrzymanie czystości. Oprócz wysokiej jakości, produkt cechuje również dbałość o bezpieczeństwo. Wykonaną z hartowanego szkła kabinę wzmocniono powłoką SafeGuard, dzięki której w przypadku uszkodzenia szyba pęka, lecz nie rozpada się na drobne części. W kategorii meble łazienkowe zwyciężyła kolekcja TWINS, seria pojemnych szafek, podwieszanych lub stawianych na nóżkach, których elementy meblowe można swobodnie ze sobą łączyć. szafki utrzymane są w modnych, neutralnych tonacjach bieli, stali i matowej czerni, wykonane z materiałów odpornych na wilgoć.
W kategorii akcesoriów łazienkowych zwycięski tytuł otrzymał przycisk do stelaża CAMELEON, charakteryzujący się minimalistyczną, nowoczesną formą, dostępny w 11 wariantach wykończenia, m.in. szklanym i drewnianym. Projektanci Sanitec Koło zadbali o to aby szeroka gama produktów prostych lecz niebanalnych ułatwiała aranżację każdego typu łazienki. Zwycięskie rozwiązania cechuje unikalny design, funkcjonalność i higieniczność.
źródło: koło/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
AI nie jest już eksperymentem ani odległą wizją przyszłości: 78% firm wykorzystuje modele AI w kluczowych operacjach biznesowych
2026.05.27Logistyczny sprint: Jak Renault Group zamieniło 105 minut w kwadrans?
2026.05.27Matexi Polska zwiększa skalę działalności. Rekordowy poziom liczby przekazanych mieszkań
2026.05.27Firmy zbierają tysiące godzin nagrań. Problem w tym, że później nikt ich nie analizuje
2026.05.27Elastyczność - słowo klucz rynku biurowego
2026.05.27Transport i logistyka hamują. Barometr EFL najniższy od ponad pięciu lat, nowych zamówień niemal nie ma
2026.05.27Dzień Dziecka z KittyBellą w G City Targówek – spotkanie z influencerką i rodzinne atrakcje
2026.05.26Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. G City Promenada zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka z ekipą SmileSlow
2026.05.25Tu liczy się nie tylko adres. Dlaczego sąsiedztwo znów staje się ważne?
2026.05.25





