informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Franke Vital w finale konkursu Dobry Wzór 2019

Franke Vital w finale konkursu Dobry Wzór 2019

Nagrody / 2019.08.26

Franke Vital, innowacyjna bateria do filtrowania wody, znalazła się w finale konkursu Dobry Wzór. Eksperci branży projektowej wybrali ją spośród 187 zgłoszeń. Bateria otrzymała nominację w kategorii Dom nie tylko z powodu swojej pięknej formy, ale też z uwagi na nadzwyczajne walory użytkowe.

Bateria Franke Vital to nowe podejście do filtrowania wody w domu. Dzięki niej mamy stały dostęp do świeżej wody o naturalnym smaku i pozbawionej 99% bakterii, wirusów i mikroplastiku. Vital wyposażona jest w kapsułkowy filtr umieszczony w dodatkowej wylewce. Nie ma więc konieczności instalowania żadnych urządzeń pod zlewozmywakiem. Posiadanie baterii w domu pozwala na znaczne ograniczenie ilości zużywanego plastiku (nie musimy już kupować wody butelkowanej), co ma niebagatelne znaczenie w dobie światowych zagrożeń ekologicznych.

Dobry Wzór to jeden z najbardziej prestiżowych polskich konkursów projektowych. Od początku lat 90. organizowanych jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Podobnie jak w latach ubiegłych konkursowi towarzyszy wystawa pokazująca finalistów. W tym roku najciekawsze projekty będzie można oglądać od 25 października do 1 grudnia w siedzibie Instytutu przy ulicy Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe