informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Frost & Sullivan przyznał nagrodę firmie TomTom

Frost & Sullivan przyznał nagrodę firmie TomTom

Nagrody / 2022.07.22

TomTom Navigation for Automotive otrzymało nagrodę 2022 Global Automotive Navigation New Product Innovation Award. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana przez Frost & Sullivan, wiodącą firmę doradztwa biznesowego oferującą badania i analizy rynku.

Rozwiązanie Navigation for Automotive od firmy TomTom otrzymało nagrodę 2022 Global Automotive Navigation New Product Innovation Award. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana przez Frost & Sullivan, wiodącą firmę doradztwa biznesowego oferującą badania i analizy rynku.

TomTom Navigation for Automotive to hybrydowe rozwiązanie nawigacyjne w chmurze opracowane dla branży motoryzacyjnej. Rozwiązanie to integruje najnowsze zaawansowane usługi za pośrednictwem chmury obliczeniowej, aby wyeliminować potrzebę przechowywania danych w pamięci pokładowej. Umożliwia to szybkie wyznaczanie tras w czasie rzeczywistym i dostęp do najnowszych map dzięki inteligentnemu wykorzystaniu usług online, oprogramowania over-the-air (OTA) i ciągłym aktualizacjom map w celu stworzenia responsywnego doświadczenia użytkownika.

Zintegrowana z chmurą nawigacja online łączy się z pokładowym systemem informacyjno-rozrywkowym (IVI), aby zapewnić użytkownikom bezpieczne, szybkie i działające w czasie rzeczywistym informacje nawigacyjne, a w przypadku przejścia na tryb offline przełącza się na korzystanie z chmury (gdy nie można pobrać danych w czasie rzeczywistym, rozwiązanie przełącza się na swoje oprogramowanie pokładowe i mapy, dzięki czemu jest dostępne w każdych okolicznościach). Nowy, intuicyjny interfejs może być wyświetlany na konsoli środkowej, panelu przyrządów, wyświetlaczu head-up (HUD) i ekranach pasażera w różnych rozmiarach i proporcjach, zgodnie z zasadą bezpieczeństwa i łatwości obsługi firmy TomTom.

Nagrody Frost & Sullivan są przyznawane firmom działającym na różnych rynkach za wykazanie się wybitnymi osiągnięciami. Analitycy branżowi porównują uczestników rynku i mierzą rezultaty ich pracy poprzez dogłębne wywiady, analizy i szeroko zakrojone badania wtórne, aby zidentyfikować najlepsze praktyki w branży.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe