informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Galeria Zaspa zaprasza na urodziny

Galeria Zaspa zaprasza na urodziny

Wydarzenia / 2022.04.20

W najbliższą sobotę 23 kwietnia Galeria Zaspa obchodzi urodziny i zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Na ten dzień galeria zaplanowała dla swoich gości wiele niespodzianek m.in. warsztaty dla dzieci, pyszne babeczki oraz masę prezentów.

W tym roku Galeria Zaspa obchodzi 6 urodziny. Z tej okazji w pasażu handlowym odbędą się liczne atrakcje, w których będą mogli wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Urodzinowe „party” zacznie się już od 10:00 i potrwa do 16:00. W tym czasie każdy, kto zrobi w galerii zakupy będzie miał szansę złowić dla siebie super prezent. Wystarczy okazać na urodzinowym stoisku paragon na kwotę 70 złotych, zarzucić specjalną wędkę i wyciągnąć upominek. Dla najmłodszych z kolei zaplanowano bezpłatne warsztaty. Dzieci, pod czujnym okiem cukiernika, będą miały okazję przyozdobić upieczone wcześniej muffinki. Do ich dyspozycji będą kolorowe kremy, dekoracje i specjalne przyrządy pozwalające na stworzenie smakowitych arcydzieł. Co więcej – będzie je można zabrać ze sobą do domu! To jednak nie koniec niespodzianek. W Galerii Zaspa pojawi się też animator, który swoją kreatywnością i fantazją oczaruje wielu gości. Pokaże m.in. jak ze zwykłego balona wyczarować niezwykłe postaci. Chętnym pokaże w czym tkwi sekret, zaprezentuje kilka podstawowych technik i zaprosi do wspólnego modelowania dmuchanych cudaków.

Uwaga! Udział w warsztatach jest bezpłatny, nie są wymagane zapisy. Regulamin akcji „złów prezent” dostępny będzie przy stoisku promocyjnym. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe