informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Gamingowe rozgrywki w Atrium Reduta! Wkrocz do świata akcji Counter Strike i zaszalej na parkiecie Just Dance!

Gamingowe rozgrywki w Atrium Reduta! Wkrocz do świata akcji Counter Strike i zaszalej na parkiecie Just Dance!

Wydarzenia / 2023.10.24

Niepowtarzalna okazja dla gamerów i gamerek! Warszawskie centrum handlowe Atrium Reduta zaprasza na weekend pełen wrażeń! Już 27 i 28 października fani technologii i gier komputerowych będą mogli spotkać się z youtuberką i streamerką Navcią oraz spróbować swoich sił w ulubionych grach. Na uczestników czeka moc atrakcji, turnieje w grę Counter Strike 2 i strefy taneczna Just Dance! Dla wygranych przewidziano wyjątkowe nagrody!

Wkrocz do świata akcji Counter Strike 2 i dołącz do gry! Atrium Reduta zaprasza wszystkich na gamingowy weekend, podczas którego spotkacie także influencerkę Navcię!  Na spragnionych wrażeń czeka strefa taneczna Just Dance!

Już w ostatni weekend października na odwiedzających centrum handlowe czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wśród nich przewidziano turnieje w Counter Strike 2 – nową odsłonę gry sieciowej, która podbija serca fanów już od 1999 roku! Chętni mogą na bieżąco zapisywać się w strefie gamingu zarówno na rozgrywki 1vs1, jak i 2vs2!

Na miłośników tańca czeka również konkurs w grę Just Dance! Każdy będzie mógł wykazać się na parkiecie, a organizatorzy każdego dnia nagrodzą dwa najlepsze wyniki! Dodatkowo przewidziano także nagrodę za najlepszy rezultat w kategorii do lat 15.

W sobotę od 13.00 do 17.00 uczestnicy będą mogli spotkać się z popularną youtuberką i streamerką Navcią, która chętnie odpowie na nurtujące pytania. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, a na zwycięzców czekają nagrody – vouchery do zrealizowania w Atrium Reduta! Więcej szczegółów oraz program wydarzenia dostępne są na stronie: https://atrium-reduta.pl/atrium-reduta-counter-strike-2-just-dance/

Harmonogram oraz więcej szczegółów na temat wydarzeń organizowanych w CH Reduta znajduje się na stronie https://atrium-reduta.pl/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe