

Garmin podczas Targów Wiatr i Woda 2017
Podczas trwających do niedzieli dziś Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA Garmin prezentuje najnowsze rozwiązania z segmentu marine i outdoor na sezon 2017.
Podczas targów po raz pierwszy zaprezentowane zostaną komunikatory satelitarne inReach SE+ oraz inReach Explorer+. Są to pierwsze urządzenia zapewniające 100% globalny zasięg sieci satelitarnej Iridium® i umożliwiające dwustronną komunikację tekstową oraz wysyłanie komunikatu SOS z dowolnego miejsca na świecie. Oba modele posiadają wbudowany GPS umożliwiający śledzenie pozycji oraz podstawową nawigację, a inReach Explorer+ oferuje dodatkowo fabrycznie wgrane mapy topograficzne Garmin TOPO, kompas i wysokościomierz barometryczny.
W tegorocznym portfolio produktów marine znaleźć można m.in. rodzinę ploterów z serii GPSMAP, echosondy z serii STRIKER, a także inne urządzenia wykorzystujące technologię sonarową ClearVü wyposażone w sonary skanujące DownVü, SideVü i CHIRP. Garmin zaprezentuje również wyświetlacze pokładowe, radary morskie, urządzenia do sterowania, odbiorniki radiowe, ręczne urządzenia nawigacyjne, zegarek żeglarski quatix oraz najnowsze wersje map BlueChart® g2 HD i g2 Vision® HD. Nie zabraknie również rozwiązań na urządzenia mobilne, takich jak aplikacje BlueChart Mobile i Garmin Helm™.
Powyższe produkty i rozwiązania zobaczyć będzie można na stoisku producenta podczas tegorocznych Targów WIATR i WODA, odbywających się w dniach 16-19 marca w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy!
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





