informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Genesis wybiera TomTom Maps i Traffic dla modeli w Europie

Genesis wybiera TomTom Maps i Traffic dla modeli w Europie

Moto / 2021.06.08

Firma TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosiła dziś, że jej mapy i usługi traffic zostały wybrane przez globalną, luksusową markę Genesis dla przyszłych modeli w Europie. Genesis G80 i GV80, które pojawią się na europejskich drogach latem tego roku, będą pierwszymi w historii modelami Genesis wykorzystującymi mapy TomTom do obsługi wbudowanej nawigacji, inteligentnego tempomatu i innych zaawansowanych funkcji automatycznej jazdy.

„Cieszymy się, że możemy udostępnić udoskonalone mapy TomTom i usługę traffic w czasie rzeczywistym kierowcom Genesis w Europie, zapewniając im intuicyjną nawigację i bardziej komfortową jazdę,” powiedział Paul Choo, Senior Vice President and Head of Electronics Tech Unit dla marki Genesis. „Modele Genesis są wyposażone w najwyższy standard technologii automatyzacji, a dzięki TomTom ADAS Map stają się jeszcze bezpieczniejsze”.

Modele Genesis w Europie będą wykorzystywać udoskonalone informacje dostarczane przez TomTom ADAS Map do obsługi najnowocześniejszych funkcji zautomatyzowanej jazdy, takich jak inteligentny tempomat i Driving Assist II. Inteligentny tempomat Genesis z funkcją uczenia maszynowego pomaga pojazdom poznać charakterystykę jazdy użytkownika. Highway Driving Assist II wspiera kierowcę w wielu sytuacjach, w tym pomaga mu poruszać się w zatłoczonych miejscach.

TomTom Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) Map wspiera te zaawansowane funkcje poprzez dostarczanie wysokiej jakości informacji o nachyleniu drogi, pasach ruchu, zakrętach i ograniczeniach prędkości. Dane te pomagają modelom Genesis w dopasowaniu prędkości, jeśli zmieni się obowiązujące ograniczenie, a także umożliwiają automatyczne zwalnianie i bezpieczniejsze pokonywanie zjazdów na autostradach.

„Kierowcy Genesis oczekują wyłącznie najwyższych standardów wydajności, bezpieczeństwa i innowacyjności, co zapewnia właśnie nasza zaufana technologia lokalizacji,” powiedział Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive. „Bardzo się cieszymy, że Genesis wybrał TomTom do zasilania systemu informacyjno-rozrywkowego w przyszłych modelach swoich pojazdów”.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe