informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
GH Development rozpoczyna sprzedaż inwestycji Livin’ Praga

GH Development rozpoczyna sprzedaż inwestycji Livin’ Praga

Nieruchomości / 2023.08.07

GH Development rozpoczyna sprzedaż inwestycji Livin’ Praga w Warszawie. Budynek mieszkalny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym powstaje przy ulicy Aleksandra Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. W ofercie znajdują się 143 funkcjonalne mieszkania z balkonem, loggią lub ogródkiem oraz 9 lokali usługowych. Belgijski deweloper z sukcesem wdraża swoją strategię biznesową, zakładającą realizację inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Livin’ Praga jest już drugim projektem GH Development realizowanym w stolicy, a w najbliższej przyszłości na swoich gruntach w Warszawie firma planuje budowę kolejnych 7 inwestycji.

 

Livin’ Praga to 7- piętrowy budynek mieszkalny, który charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja na warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Aleksandra Kotsisa 2. W ofercie znajdują się 143 mieszkania o powierzchni od 33 do 80 m kw. o funkcjonalnych układach liczących od 2 do 4 pokoi. Każde z mieszkań, w zależności od położenia, posiadać będzie balkon, loggię lub ogródek. W sprzedaży dostępnych jest także 9 lokali usługowych, znajdujących się na parterze budynku. W inwestycji przewidziany został parking w jednopoziomowym garażu podziemnym, naziemne miejsca postojowe oraz schowki lokatorskie.

- Projektując Livin’ Praga duży nacisk położyliśmy na komfort przyszłych mieszkańców. W ofercie odpowiadającej zapotrzebowaniu rynku, najwięcej dostępnych jest mieszkań dwupokojowych o powierzchniach od 33 m kw. Niezależnie od wielkości każdy lokal charakteryzuje funkcjonalny układ umożliwiający swobodę w aranżacji przestrzeni. Usytuowanie inwestycji i bliskość przystanków sprawiają, że jest ona bardzo dobrze skomunikowana. Natomiast dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut – powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w GH Development.

Realizowana przez GH Development inwestycja Livin’ Praga powstaje w miejscu o znacznym potencjale dla nieruchomości mieszkaniowych - na Pradze Północ, na Żeraniu. Wykorzystanie terenów poprzemysłowych pod zabudowę mieszkaniową to aktualnie silny trend mający na celu powstrzymanie zjawiska rozlewania się miast i rewitalizację tkanki miejskiej. Celem dewelopera jest ożywienie tego obszaru Warszawy. Projekt został dostosowany do potrzeb zarówno przyszłych mieszkańców, jak i lokalnej społeczności. Na parterze inwestycji przewidziano lokale usługowe pozwalające na wprowadzenie szerokiej oferty handlowo-usługowej.

Budowa projektu rozpoczęła się w czerwcu 2023 r. i przebiega zgodnie z planem. Obecnie znajduje się na etapie prac ziemnych. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2025 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Łucz-Bud.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe