informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
GH Development wprowadza na rynek czwartą inwestycję w Warszawie

GH Development wprowadza na rynek czwartą inwestycję w Warszawie

Nieruchomości / 2024.06.28

GH Development wprowadza na warszawski rynek nieruchomości swoją czwartą inwestycję mieszkaniową. W ramach projektu „Vista Wawer” powstanie kameralny budynek przy ul. Tytoniowej 20, na styku dwóch dzielnic - Wawra oraz Pragi Południe. Jest to już kolejny projekt wielorodzinny realizowany przez belgijskiego dewelopera w stolicy, który z powodzeniem wdraża strategię biznesową, zakładającą tworzenie nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach.

Na granicy dwóch dzielnic, Wawra oraz Pragi Południe, przy ulicy Tytoniowej 20, powstanie kameralna inwestycja mieszkaniowa „Vista Wawer”. Projekt zakłada budowę 80 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniowo lokali, od 27 do 78 m kw., z funkcjonalnymi układami pomieszczeń – od jednopokojowych do czteropokojowych. Dla wygody mieszkańców deweloper GH Development, zaprojektował budynek w taki sposób, aby każde z mieszkań posiadało balkon, a lokale położone na parterze przestronne ogródki nawet do 150 m kw. W budynku przewidziany został komfortowy podziemny parking, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, dodatkowo na parterze znajdą się 3 lokale handlowo-usługowe.

- Rozpoczęliśmy sprzedaż naszej najnowszej inwestycji w Warszawie - „Vista Wawer”. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują mieszkania w pobliżu natury, w lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp do udogodnień miasta. Obecnie przygotowujemy się do uruchomienia budowy – powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w GH Development.

Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja i nieduża odległość przystanków komunikacji miejskiej zapewniająca wygodne połączenia z pozostałymi dzielnicami miasta oraz bliskość trasy wyjazdowej z Warszawy (S8). Atrakcyjne położenie „Vista Wawer” uzupełnia bliskość nieruchomości do terenów zielonych, sprzyjających rekreacji. W sąsiedztwie można znaleźć Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, który oferuje przestrzeń do spacerów, biegania oraz relaksu w otoczeniu przyrody. W pobliżu znajduje się również Rezerwat Olszynka Grochowska, stanowiący zielone serce Pragi Południe.

GH Development intensywnie przygotowuje się do realizacji następnych projektów w stolicy na swoich gruntach. Łącznie w samej tylko Warszawie deweloper planuje zbudować ponad 2000 lokali w 6 różnych lokalizacjach.

Więcej informacji na: www.vistawawer.pl i www.ghdevelopment.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe