informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Globalne przychody Deloitte wyniosły 32,4 mld dolarów

Globalne przychody Deloitte wyniosły 32,4 mld dolarów

Wyniki finansowe / 2013.09.26

W minionym roku finansowym firma doradcza Deloitte Touche Tohmatsu Limited w skali globalnej osiągnęła skumulowane przychody za rok obrotowy 2013 (zakończony 31 maja br.) w wysokości 32,4 mld dolarów. A to oznacza ich wzrost (już czwarty rok z rzędu) o 3,5 proc. (5,6 proc. w walutach lokalnych). Firmy członkowskie Deloitte odnotowały wzrost we wszystkich sektorach działalności i we wszystkich trzech głównych regionach geograficznych. Do dobrych wyników przyczyniły się przede wszystkim filie działające w obu Amerykach, ale także w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Turcji.

Wzrost przychodów Deloitte był szczególnie wysoki z usług konsultingu i pozostałych usług doradczych. Przychody na rynkach priorytetowych wyniosły prawie jedną piątą łącznych przychodów. Z myślą o przyszłych inwestycjach w zamkniętym roku obrotowym 2013 przeprowadzono prawie 30 przejęć strategicznych. Otwarcie Deloitte University EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) jeszcze bardziej przyczyni się do rozwoju talentów, służących pomocą klientom w poruszaniu się w nowej rzeczywistości gospodarczej. Sieć firm Deloitte dodatkowo zainwestowała ponad 170 mln dolarów w rozwój lokalnych społeczności.

„Nasz stały wzrost jest rzeczywistym świadectwem podejścia Deloitte do klienta i skupienia na jego potrzebach. Nieustannie prowadzimy inwestycje strategiczne na ważnych rynkach, w odpowiednie rodzaje działalności oraz utalentowanych ludzi. W wyniku tego Deloitte pomaga coraz większej liczbie klientów w poruszaniu się w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Niektórzy z nich, szczególnie ci inwestujący w innowacyjność, są zainteresowani pełnym zakresem naszych usług” - powiedział Barry Salzberg, Starszy Partner, globalny prezes Deloitte.

[[[zdjecie,17,duze]]]

[[[zdjecie,16,duze]]]

źródło: deloitte/informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe