

GoCook Akademia Kulinarna od Beko – nowa odsłona popularnej szkoły gotowania
Wspólne gotowanie może być formą relaksu, spędzenia wolnego czasu, hobby lub okazją do integracji. Firma Beko – lider rynku AGD w Polsce – podjęła współpracę z warszawską Akademią Kulinarną GoCook, która zmienia swoje wyposażenie i nazwę.
Od teraz będzie to GoCook Akademia Kulinarna od Beko. Amatorzy gotowania mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i szkoleń, poświęconych potrawom z różnych kuchni świata. Można tu m.in.: poznać tajniki dań orientalnych, dowiedzieć się, jak skomponować wartościowy lunch box czy wzbogacić smak potraw dzięki umiejętnemu doborowi ziół i przypraw.
Do dyspozycji uczestników szkoleń, warsztatów i organizowanych przez akademię eventów są cztery sale: kucharska, cukiernicza, barowa i wykładowa. Do tego przestronny ogród o powierzchni 1600 m2. Całe wyposażenie Akademii, zarówno duże, jak i małe sprzęty AGD, zapewnia firma BEKO.
- Zdecydowaliśmy się na współpracę z akademią kulinarną, bowiem to idealne miejsce spotkań i wspólnego gotowania. To idea bardzo nam bliska, zwłaszcza w kontekście naszej najnowszej kampanii Beko Jedz jak mistrz, w ramach której chcemy inspirować rodziców do zdrowego odżywiania dzieci. Do tej akcji zaprosiliśmy piłkarzy i dietetyków klubu FC Barcelona, z których pomocą dostarczamy wiedzę i cenne wskazówki dotyczące zbilansowanej diety. Udowadniamy też, że wartościowe dania to nie zawsze trudny do zaakceptowania reżim, ale przede wszystkim – inne podejście do jedzenia i dbałość o to, by w codziennym menu znajdowały się dania przygotowane w domu ze świeżych składników – mówi Michał Grzeliński, Beko Marketing Director East Europe.
Właśnie przepisy dietetyków FC Barcelony przetestowali uczestnicy konferencji prasowej, która zainaugurowała działalność GoCook Akademii Kulinarnej od Beko w nowej odsłonie.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20Matexi Polska wprowadza do oferty unikalną inwestycję Apartamenty Józefińska 16
2026.05.20Biustowniczki w G City Targówek – bezpłatne badania USG piersi dla młodych warszawianek
2026.05.19EFL: mimo spadku rynku zielonych aktywów, popyt na wybrane rozwiązania energetyczne rośnie
2026.05.19Butikowe inwestycje – trend, dla tych, którzy szukają jakości i klasy
2026.05.19Najlepsze marki, projekty i ludzie na rynku nieruchomości. Konkurs WIZJERY’26 rozstrzygnięty
2026.05.18CEVA Logistics publikuje Raport CSR za 2025 rok – kluczowe osiągnięcia
2026.05.18Historyczny Night Longest Drive na pasie startowym lotniska Poznań Airport. Zwyciężył David Shinto.
2026.05.16









