informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Grupa INPRO debiutuje w Elblągu
Osiedle FORMA w Elblągu

Grupa INPRO debiutuje w Elblągu

Nieruchomości / 2022.07.07

Grupa INPRO, która w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia, wprowadziła do oferty premierową inwestycję w Elblągu. Nowe osiedle FORMA, powstanie przy ul. Mielczarskiego. Projekt stanowi wielorodzinną inwestycję mieszkaniową złożoną z 3 etapów. Aktualnie w sprzedaży dostępne jest I zadanie inwestycyjne, obejmujące 68 lokali, którego zakończenie budowy zaplanowano na koniec sierpnia 2024 r

„Działamy na rynku trójmiejskim już od 35 lat, ale w ostatnich latach weszliśmy również do Pruszcza Gdańskiego czy Rumi. Mamy bardzo dobre doświadczenia we współpracy z lokalnymi samorządami, gdzie realizujemy nasze inwestycje mieszkaniowe. Bardzo pozytywnie oceniamy potencjał Elbląga, który jest dla nas nowym i obiecującym rynkiem. Atrakcyjność miasta rośnie m.in. dzięki nowej dwupasmowej drodze, czas dojazdu do Gdańska skrócił się do 30 minut. Finalizowany przekop Mierzei Wiślanej to szansa na duży rozwój Elbląga, miasto może wiele zyskać pod kątem gospodarczym i turystycznym. Na osiedlu FORMA planujemy przenieść stosowane przez nas wysokie standardy i udogodnienia z naszych realizowanych inwestycji w Trójmieście” -  powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w  INPRO S.A.

W ramach I zadania inwestycyjnego powstanie budynek mieszczący 68 lokali mieszkalnych 2-, 3- oraz 4-pokojowych o funkcjonalnych powierzchniach mierzących od 42 do 71 m2. Do mieszkań będą przynależeć balkony i tarasy.

W nowoczesnym budynku zaprojektowano m.in. windy, wózkarnie, boksy do przechowywania oraz indywidualne pomieszczenia na jednoślady.

Pod częścią mieszkalną, na parterze, utworzona zostanie hala garażowa obejmująca 53 miejsca postojowe. Dodatkowo w ramach II zadania inwestycyjnego wybudowany zostanie niezależny, wielopoziomowy budynek garażu przeznaczony do użytku mieszkańców osiedla.

W ramach osiedla FORMA przewidziano wiele udogodnień. W centralnej części powstanie dziedziniec, obejmujący zielone tereny rekreacyjne wzbogacone o elementy małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo w inwestycji zaplanowano rowerownie, bawialnię i strefę fitness. Tereny wspólne zostaną oświetlone, a strefy wejściowe i wjazdowe inwestycji będą monitorowane.

Osiedle FORMA powstanie przy ul. Mielczarskiego w Elblągu. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla funkcjonuje sklep sieci Biedronka, a w zasięgu zaledwie kilkuminutowego spaceru znajduje się m.in. Szkoła Podstawowa nr 14 z boiskiem, Przedszkole nr 18 oraz sklep sieci Żabka.

W pobliżu inwestycji położone są także liczne punkty handlowe i usługowe oraz przestrzeń do wypoczynku i rekreacji jak np. rozbudowane boisko piłkarskie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe