informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Grupa Tubądzin z premierowymi kolekcjami na Międzynarodowych Targach Cersaie w Bolonii
fot. materiały prasowe

Grupa Tubądzin z premierowymi kolekcjami na Międzynarodowych Targach Cersaie w Bolonii

Wydarzenia / 2022.09.22

Najnowsze kolekcje Grupy Tubądzin zostaną zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie we Włoszech. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Grupa Tubądzin chce ponownie zachwycić uczestników wydarzenia zjawiskowymi kolekcjami.

Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie przyciągają nie tylko wiodących producentów, ale także projektantów i znawców designu z najdalszych zakątków świata. Największe, renomowane firmy mają szansę przedstawić swoje premierowe produkty oraz najpiękniejsze kolekcje w nietuzinkowej odsłonie. W event na stałe wpisała się także marka Tubądzin. Czołowy polski producent płyt ceramicznych od wielu lat pojawia się w Bolonii z premierowymi produktami stworzonymi przez utalentowanych projektantów. Już w dniach 26-30 września wystawi się ponownie, aby inspirować najnowszymi pomysłami i kreacjami.

Podczas tegorocznej edycji Targów Cersaie Grupa Tubądzin zaprezentuje nowe kolekcje stworzone przez znanych i cenionych projektantów. To doskonałe wzornictwo, które odzwierciedla aktualne trendy wnętrzarskie. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ponad 50 nowych wzorów płyt wielkoformatowych marki MONOLITH. Pozwalają one na tworzenie jednolitych kompozycji ściennych oraz podłogowych w dowolnych pomieszczeniach. Pojawią się także nowe kolekcje 30x75. Tubądzin zaprezentuje też prototypy i zupełnie nowe formaty.

Stoisko Grupy Tubądzin znajduje się w hali nr 16, miejsce C-18D-19. Zostało zaprojektowane specjalnie na Targi Cersaie. Bryła została oparta o proste linie. Design nawiązuje do natury i podkreśla charakter prezentowanych kolekcji. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe