informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Gwiazdka z nieba dla najmłodszych w Porcie Łódź

Gwiazdka z nieba dla najmłodszych w Porcie Łódź

Wydarzenia / 2022.03.22

Najbliższy piątek to ostatni piątek tego miesiąca, a to oznacza tylko jedno – tego dnia Port Łódź zaprasza najmłodszych na specjalne atrakcje w ramach comiesięcznej akcji „Dzień Dziecka przez cały rok”. Marcowa edycja wydarzenia upłynie w prawdziwie gwiezdnym klimacie. 

W Atrium Portu Łódź, obok sklepu IKEA pojawi się tajemnicze pomieszczenie. Po wejściu do środka dzieci będą mogły podziwiać rozgwieżdżone niebo z konstelacjami, które wyświetlane będzie za pomocą specjalnych projektorów. Gwiazd szukać będziemy też na terenie całego Centrum. Będzie ich dokładnie pięć, a każdy maluch, który znajdzie wszystkie gwiazdki i zbierze stempelki potwierdzające kolejne znaleziska otrzyma błyszczące gwiazdkę z nieba w prezencie, która z pewnością stanowić będzie piękną dekoracje dziecięcego pokoju, a może i spełni marzenia naszych pociech! Piątkowe wydarzenie potrwa od godziny 12:00 do 20:00. Do akcji Dzień dziecka przez cały rok Port Łódź zaprasza również rodziców, którzy zbierane stempelki podczas cyklicznych wydarzeń dla dzieci mogą wymienić na kartę podarunkową do sklepów w Porcie Łódź. Kto bawił się na styczniowej i lutowej edycji akcji będzie mógł już w piątek odebrać swoją kartę.  Przypomnijmy - zaczynając od styczniowej edycji, każdy kto zbierze trzy stempelki potwierdzające trzykrotny udział w akcji „Dzień Dziecka przez cały rok” otrzyma od Centrum kartę podarunkową do Portu Łódź o wartości 30 zł. Natomiast dla rodziców i opiekunów, którzy wezmą udział w akcji sześć razy i zbiorą sześć stempelków czekają karty do Portu Łódź o wartości aż 80 zł. Stempelki wraz z kartami odbierać można u hostess obsługujących akcję w Atrium, obok sklepu IKEA.

Słodko i regionalnie – dodatkowe stoiska zachęcają do zakupów

Port Łódź przygotował także niespodziankę dla wszystkich łasuchów! W Atrium Centrum do 2 kwietnia funkcjonuje stoisko pełne rozmaitych słodkości. Znajdziemy tu kolorowe żelki o różnych smakach, krówki i cukierki, bakalie w czekoladzie oraz tureckie smakołyki – chałwę i rachatłukum. Jest słodko, kolorowo i pysznie! Stoisko dostępne jest dla klientów w godzinach otwarcia Portu Łódź. 

Dodatkowo tradycyjnie obok sklepu Media Markt pojawili się wystawcy z regionalnymi produktami. Klienci przez pięć dni, do soboty 26 marca codziennie mogą zakupić prosto od producentów produkty żywnościowe. Na Jarmarku znajdziemy pyszny chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, wędliny wędzone naturalnymi sposobami, miody z lokalnych pasiek oraz rozmaite przyprawy. Podczas Jarmarku obecni będą także lokalni artyści, którzy zaprezentują swoje prace, jak np. ręcznie wykonana biżuteria. Jarmark funkcjonuje w godzinach otwarcia Portu Łódź, 10:00 – 21:00. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe