informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Gwiezdny weekend w Promenadzie! Przeżyj kosmiczną przygodę z ulubionymi bohaterami
Promenada

Gwiezdny weekend w Promenadzie! Przeżyj kosmiczną przygodę z ulubionymi bohaterami

Wydarzenia / 2024.01.18

Zwalcz Ciemną Stronę mocy razem z dzielnymi jedi! Już 27 i 28 stycznia w warszawskiej Promenadzie odbędzie się Gwiezdny Weekend z LEGO® Star Wars™! Na wszystkich fanów czeka niezapomniana kosmiczna przygoda z Wielką Planetą LEGO® i stanowiskami z klockami LEGO® Star Wars™ do budowania statków kosmicznych. W każdej ze stref na uczestników czekać będą ciekawe aktywności oraz wiele nagród!

Zakończ ferie w towarzystwie bohaterów ulubionej filmowej sagi! Już 27 i 28 stycznia w warszawskim centrum handlowym Promenada odbędzie się Gwiezdny Weekend rodem z uniwersum George’a Lucasa i LEGO®. Podczas wydarzenia odwiedzający galerię będą mogli skorzystać z wielu stref tematycznych i wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Dla uczestników Gwiezdnego Weekendu przygotowano Port Kosmiczny z Wielką Planetą LEGO® oraz stanowisko do budowania z klockami LEGO® STAR WARS™. Architekci najlepszych statków kosmicznych co godzinę będą mieć szansę na zwycięstwo w zawodach na najlepsze konstrukcje! Na zwycięzców czekają m.in. zestawy LEGO® Star Wars™ oraz plakaty i dyplomy! Chętni będą mogli również sprawdzić się w budowie wielkich figur LEGO® z ponad 20 000 elementów! Nad prawidłowym konstruowaniem czuwa animator-budowniczy! Dla najmłodszych przewidziano także specjalną strefę LEGO® DUPLO®.

W tematycznej strefie selfie uczestnicy będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia z figurą LEGO® STAR WARS™ naturalnej wielkości! Do wspólnych fotografii zachęcać będą także Mega Figury Mistrz Yoda™ (3,6 m. wys.) oraz Darth Vader™ (4 m. wys.).

Strefa eventowa podczas gwiezdnego weekendu 27 i 28 stycznia dostępna będzie w godzinach
od 12.00 do 18.00 przy rotundzie, obok sklepu Peek&Cloppenburg. Strefa Lego® Duplo czynna będzie od 11.00 do 19.00.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe