informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Hisense bije kolejny rekord – marka zajęła pierwsze miejsce pod względem wolumenu sprzedaży w grudniu 2022

Hisense bije kolejny rekord – marka zajęła pierwsze miejsce pod względem wolumenu sprzedaży w grudniu 2022

Finanse / 2023.02.22

Według danych opublikowanych przez instytut badań rynkowych AVC Revo, światowa sprzedaż telewizorów Hisense w grudniu 2022 roku wyniosła ponad 2,3 mln sztuk. Ten wynik plasuje markę na pierwszym miejscu na rynku międzynarodowym i świadczy o stale rosnącej pozycji marki w branży TV. To kolejny sukces marki, która w okresie od stycznia do października 2022 roku uplasowała się na drugim miejscu pod względem wolumenu sprzedaży TV na świecie w okresie styczeń – październik 2022.

Z raportu AVC Reco przedstawiającego wyniki sprzedaży w branży TV wynika, że, Hisense zajmuje drugie miejsce pod względem wolumenu sprzedaży na świecie w 2022 roku. Tym samym udział marki w rynku wyniósł 12,06%. Wolumen sprzedaży zagranicznej wzrósł aż o 12,2% w stosunku do poprzedniego roku, odnotowując dynamiczny wzrost w Europie, Japonii oraz na rynkach wschodzących.

Podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup 2022, których Hisense był oficjalnym sponsorem, uwagę widzów przyciągały bandy reklamowe LED z napisem „Hisense TV nr 1 w Chinach, nr 2 na świecie”. Osiągnięty przez Hisense wynik sprzedażowy pokazuje, że marka od lat skutecznie dostarcza klientom na całym świecie rozwiązania premium, które gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie.

 

Dowiedz się więcej na stronie: https://pl.hisense.com/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe