

Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem marek Polk Audio i Definitive Technology
Horn Distribution S.A. przejął wyłączną dystrybucję w Polsce pełnej oferty dwóch amerykańskich marek - Polk Audio i Definitive Technology.
Polk Audio jest wielokrotnie nagradzanym producentem wysokiej jakości produktów audio i jedną z największych marek audio grupy Sound United. Założona w 1972 roku firma jest liderem rynku głośników kina domowego w Ameryce Północnej i wiodącym producentem soundbarów, słuchawek, głośników bezprzewodowych, głośników przenośnych oraz wzmacniaczy i innych wysokiej jakości produktów audio.
Horn rozpoczął dystrybucję części oferty Polk Audio w listopadzie 2017 roku, w której znajdowały się wyłącznie soundbary i głośniki przenośne Bluetooth. Od teraz oferta ta obejmuje wszystkie linie asortymentowe głośników Polk Audio, także głośniki instalacyjne.
- Aktualna oferta dystrybucyjna wraz z cenami detalicznymi dostępna jest na stronie:
- http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/POLK_AUDIO/SIGNATURE
- Strona domowa marki (EN): https://www.polkaudio.com, wkrótce dostępna w języku polskim.
Definitive Technology
Marka Definitive Technology działająca od 1990 roku, zasłynęła dzięki doskonale zaprojektowanym, pięknie brzmiącym głośnikom do domowych systemów audio oraz kina domowego. Głośniki tej marki należą do najlepiej ocenianych i wielokrotnie nagradzanych, cechując się wysoką wydajnością i innowacyjnością stosowanych rozwiązań. Marka Definitive Technology należy do rodziny produktów elektroniki konsumenckiej grupy Sound United. Specjaliści z branży audio / wideo w Stanach Zjednoczonych i ponad 40 krajach na całym świecie z dumą sprzedają głośniki tej marki.
- Oferta Horna obejmuje wszystkie linie asortymentowe głośników Definitive Technology, także głośniki instalacyjne.
- Oferta dystrybucyjna wraz z cenami detalicznymi dostępna jest na stronie: http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/DEFINITIVE_TECHNOLOGY/BP_SERIES
- Strona domowa marki (EN): https://en.definitivetechnology.com/
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





