informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
HP wyróżnia laureatów pierwszej edycji Amplify Impact Award
Materiały prasowe HP

HP wyróżnia laureatów pierwszej edycji Amplify Impact Award

Nagrody / 2023.03.13

Nagrody za zrównoważony rozwój podkreślają wpływ partnerów w zakresie działań na rzecz klimatu, praw człowieka i równości cyfrowej.

Najważniejsze informacje

·         HP nagradza partnerów na całym świecie za osiągnięcia w zakresie zrównoważonego wpływu (Sustainable Impact)

·         Nagrodzono 6 zwycięzców globalnych w głównych kategoriach, łącznie wybrano 43 zwycięzców z 30 krajów

·         100% zadeklarowanych partnerów opracowało plany dotyczące zrównoważonego oddziaływania

·         Nowe korzyści dla partnerów HP mają być impulsem do dalszego rozwoju na świecie

Z początkiem marca br. HP ogłosiło zwycięzców pierwszej edycji konkursu Amplify Impact Awards 2022, w którym osiągnięcia partnerów w zakresie zrównoważonego wpływu nagradzane są w sześciu kategoriach, w tym:  Amplify Impact Global Leader Award, Sustainability Business Award, Business Excellence Award, Climate Action Award, Diversity, Equity & Inclusion Strategy Award oraz HP LIFE Award. Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas nadchodzącej konferencji HP Amplify Partner Conference, która odbędzie się w dniach 28-30 marca w Chicago.

HP Amplify Impact to pierwszy tego rodzaju program oceny partnerów, zasobów i szkoleń, wykorzystujący własne, szeroko zakrojone inwestycje i inicjatywy HP na rzecz zrównoważonego rozwoju. Do tej pory 100% zadeklarowanych partnerów opracowało plany zrównoważonego oddziaływania, korzystając z pierwszej na świecie zautomatyzowanej, modułowej platformy i przekroczyło swoje początkowe cele.

Partnerzy HP Amplify Impact w pełni rozumieją, że prowadzenie działalności zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju jest wartościowe nie tylko dla naszej planety, ale także dla biznesu, pozyskiwania kontraktów i zwiększania rentowności–powiedział Kobi Elbaz, Dyrektor Generalny HP ds. Kanałów Sprzedaży. Cieszymy się, że możemy uhonorować naszych zasłużonych partnerów, którzy wykraczali poza swoje obowiązki, wywierając znaczący wpływ w odpowiednich kategoriach, tym samym zmniejszając wpływ ich klientów na środowisko.  Co więcej, jednocześnie wspierając przy tym działania HP, w dążeniu do pozostania najbardziej zrównoważoną i odpowiedzialną firmą technologiczną na świecie.

Laureaci nagrody HP Amplify Impact 2022

Do grona laureatów nagrody HP Amplify Impact za 2022 rok w poszczególnych kategoriach należą:

·         Global Leader Award
Zwycięzca: Introstat, RPA – w ramach uznania dla partnera, który wykazuje najlepsze globalne wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju.

·         Business Excellence Award
Zwycięzca: Bechtle Logistik & Service, Europa – w uznaniu dla najlepiej funkcjonującego partnera w wielu krajach, który wyróżnia się wyjątkowymi osiągnięciami w zakresie prowadzenia zrównoważonego biznesu.

·         Sustainability Business Award
Zwycięzca: Advania, Szwecja – w uznaniu za najwyższy odsetek transakcji sprzedaży uwzględniających zasady zrównoważonego rozwoju na świecie.

·         Diversity, Equity, and Inclusion (DE&I) Strategy Award
Zwycięzca: Truis Pty Ltd, Australia – w nagrodę za najbardziej wpływową strategię DE&I.

·         Climate Action Award
Zwycięzca: CNW IT-Systeme, Niemcy – w uznaniu dla partnera z najbardziej kompleksowym ujęciem śladu węglowego i planem działania.

·       HP LIFE Award
Zwycięzca: Introstat, RPA –w uznaniu dla partnera z największą liczbą ukończonych kursów HP LIFE

Pełna lista 43 zwycięzców we wszystkich kategoriach na całym świecie znajduje się na stronie HP Newsroom.

Nowe korzyści wspierają utrzymanie globalnego tempa rozwoju

Bazując na opiniach partnerów handlowych HP, dodano nowe rozwiązania, aby nadal wspierać ich na drodze do zrównoważonego rozwoju. Nowa platforma Global Good Community Project Platform łączy partnerów z serią projektów oferujących możliwości wolontariatu i darowizn poprzez organizacje pozarządowe z całego świata, umożliwiając im realizację celów dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Kolejną nową korzyścią są dodatkowe funkcje na platformie HP Find a Reseller. Usprawnienia te zwracają uwagę na partnerów HP Amplify Impact, pomagając firmom realizującym cele wyróżnić się w trakcie poszukiwania przez klientów sprzedawców zgodnych z ich wartościami.

Jako jedna firma możemy mieć znaczący wpływ – powiedział James McCall, Chief Sustainability Officer w HP. Ale kiedy damy możliwość działania tysiącom partnerów, możemy przyspieszyć zmiany w całej branży IT. Liderzy Amplify Impact, których dziś wyróżniamy wykraczają poza ramy, tworząc pozytywny, trwały wpływ w swoich lokalnych społecznościach oraz dla przyszłych pokoleń.

Przyjęcie HP Amplify Impact przez partnerów na całym świecie jest świadectwem wysokiej wydajności i kultury opartej na celu, która łączy ekosystem HP i globalną społeczność partnerów. Partnerzy HP nadal wykazują ogromne zainteresowanie programem – liczba ukończonych szkoleń HP Sustainable Impact wzrosła o ponad 250 procent.

Partnerzy mogą uzyskać więcej informacji na HP Partner Portal i śledzić swoje wyniki przez cały rok za pomocą pulpitu nawigacyjnego HP Amplify Impact. Więcej informacji na temat HP Amplify Impact można znaleźć na stronie HP Newsroom, gdzie znajdują się dodatkowe materiały.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe