

Huawei powalczy o klienta w Stanach Zjednoczonych
Wiadomości / 2015.03.03
Po zamieszaniu w Ameryce związanym z bezpieczeństwem narodowym i działaniami chińskiego wywiadu i hakerów i problemów z tym związanych dla Huawei, teraz gigant z Państwa Środka planuje szeroką kampanię produktową i wizerunkową, która ma przekonać Amerykanów do swoich produktów. Pomóc w tym ma portfolio. Huawei skupi się na smartfonach Honor oraz smartwatch'ach. Firma chce wydać sporo pieniędzy na marketing, tym bardziej że na rynku jest ostra konkurencja. W Stanach są to szczególnie Apple i Samsung. Wg. raportu IDC udział Huawei na rynku w USA to 1%, czyli np. mniej niż ZTE (6.4%), więc przed firmą jeszcze sporo pracy, ale jest potencjał aby mocniej zadomowić się na rynku w Stanach.
źródło: huawei/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Nieruchomości
Miejsce, gdzie rodzą się projekty – DXC Technology otwiera nowe biuro we Wrocławiu
2026.06.23Wiadomości
Polskie firmy przepłacają miliony za puste miejsca na parkingach
2026.06.23Nieruchomości
MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego MLP Rzeszów
2026.06.23Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17





