

Huawei w Q3 - sprzedaż smartfonów wzrosła o 26%
Wiadomości / 2014.10.23
Huawei nie ma takich problemów ze sprzedazą smartfonów jak Sony. Firma poinformowała, że w trzecim kwartale popyt na urządzenia wzrósł i to sporo, bo aż o 26% w zestawieniu rok do roku.
Huawei swoimi urządzeniami próbowało m.in zdobyć rynek w Stanach, jako pierwsze zaprezentowało smartfon z zaawansowanym wyświetlaczem ze szkła szafirowego,na kilka dni przed Apple iPhone 6, więc perspektywy są obiecujące. Firma dostarczyła 51 milionów smartfonów na całym świecie w pierwszych trzech kwartałach 2014 roku - o 63,8% rocznego planu 80 milionów, według wyliczeń Reutersa w oparciu o dane dostarczone przez Huawei. Przed nami okres świateczno-noworoczny, więc granica 80 mln na pewno zostanie przekroczona.
źródło: reuters/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





