informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Hubert Wiśniewski szefem marki WICONA  w Polsce

Hubert Wiśniewski szefem marki WICONA w Polsce

HR / 2021.09.27

Hydro Building Systems Poland informuje o powołaniu stanowiska Country Managera na rynku polskim. Od lipca rolę tą pełni Hubert Wiśniewski.

Marka WICONA jest obecna na rynku polskim od ponad 20 lat. Wraz z marką SAPA reprezentowała część architektoniczną koncernu Hydro, oferując portfolio innowacyjnych systemów aluminiowych dla budownictwa, z niskoemisyjnego aluminium. Od lipca tego roku brand WICONA będzie dedykowany na rynek polski. Za nadzór oraz realizację strategii, na stanowisku Country Managera odpowiada Hubert Wiśniewki, który wcześniej pełnił obowiązki Dyrektora Handlowego WICONA.

Hubert Wiśniewski jest związany z grupą Hydro od 2012. Wówczas pełnił funkcję Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Przez 2 ostatnie lata rozwijał sprzedaż polskiego oddziału marki WICONA. W nowej roli ma wykorzystać swoje rozległe, ponad 20-letnie doświadczenie w branży aluminium.

Posiada szerokie kompetencje z zakresu zarządzania sprzedażą oraz umiejętności związane z rozwojem biznesu. Wniesie istotny wkład w ekspansję marki WICONA na rynku polskim.

Hubert Wiśniewski. Fot. Wicona

Grupa Hydro jest liderem w dziedzinie recyklingu aluminium. Dlatego ważnym aspektem strategii, również na rynku polskim, jest wcielanie w życie filozofii odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jak mówi Hubert Wiśniewski: Nasza strategia Hydro 2025 stawia nas w czołówce branż, które mają znaczenie dla klimatu, gospodarki o obiegu zamkniętym, a co za tym idzie dla całego społeczeństwa. Posiadamy kompetencje i doświadczenie, aby nadal być liderem w dziedzinie niskoemisyjnego aluminium i energii odnawialnej. To jest nasz główny cel, ale chcemy działać jeszcze szerzej. Dlatego będziemy rozwijać się w nowych obszarach, ale moim celem jest przede wszystkim napędzanie rentowności oraz wzmocnienie świadomości naszej pozycji, jako lidera niskoemisyjnych rozwiązań dla budownictwa.

 

 

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe