

IBC SOLAR z ofertą PV dla hurtowni elektrycznych
IBC SOLAR, wiodący hurtownik oraz dostawca systemów do rozwiązań PV i energetycznych podjął współpracę z FEGIME Group, międzynarodowym zrzeszeniem dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych. Od teraz członkowie sieci, w tym prawie 190 oddziałów hurtowni elektrycznych skupionych w FEGIME Group Polska, może korzystać z blisko 40-letniego doświadczenia marki w projektowaniu i realizacji kompleksowych systemów fotowoltaicznych na całym świecie.
W ramach partnerstwa, IBC SOLAR jako „Strategiczny Preferowany Dostawca” FEGIME Group będzie wspierał członków sieci w rozpoczęciu działalności w branży fotowoltaicznej zapewniając im dostęp do najnowszych technologii z portfolio marki oraz know-how jej doświadczonych ekspertów. - Cieszymy się, że poprzez współpracę z FEGIME możemy przybliżać innowacyjne rozwiązania z obszaru fotowoltaiki jeszcze większej grupie odbiorców oraz wspierać hurtowników naszą wiedzą i rozbudowanym portfolio projektów - mówi Antje Anzi, Director Solutions International w IBC SOLAR AG.
Dodatkowo, w ramach współpracy mającej na celu wzmocnienie branży PV, marka chce także oferować kompleksowe systemy fotowoltaiczne, zaprojektowane specjalnie z myślą o mniejszych firmach instalatorskich. Mowa o wysokiej jakości rozwiązaniach, w których poszczególne komponenty są do siebie idealnie dopasowane. - Dzięki IBC SOLAR jesteśmy w stanie zapewnić rodzinie FEGIME w jednym miejscu eksperta w zakresie systemów fotowoltaicznych i rozwiązań magazynowych. Umożliwi to naszym członkom dostęp do wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogą jeszcze lepiej odpowiadać na popyt w branży PV i wspólnie przyczyniać się do ochrony klimatu - mówi David Garratt, dyrektor zarządzający FEGIME GmbH.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Truck Care rusza z nową ofertą na ciągniki MAN TGX
2026.06.30Granice wracają do handlu. Dlaczego dziś o sukcesie w eksporcie decyduje nie tylko logistyka
2026.06.30Przestępstwo w zasięgu kamery. Integracja monitoringu coraz ważniejsza dla bezpieczeństwa miast
2026.06.293 euro, które zmieni e-commerce. Tanie paczki z Chin na celowniku UE
2026.06.29Europa nie wygra wyścigu o magazyny energii samą skalą. Musi wygrać jakością integracji z siecią
2026.06.29Ponad co ósmy system ESS z nieprawidłowościami krytycznymi dla bezpieczeństwa. SMA wskazuje, gdzie zaczyna się niezawodność projektu
2026.06.29Alides Polska zajmuje strategiczną pozycję na Żoliborzu pod realizację nowego flagowego projektu
2026.06.29Bogi Gabrovic dołącza do Peakside, aby wspierać realizację akwizycji w Polsce
2026.06.29Olivia Centre wprowadza na rynek nową markę: Olivia Rent
2026.06.29






