informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Ideal Standard zaprasza do Londynu na premierę nowej umywalki
TWT Londyn

Ideal Standard zaprasza do Londynu na premierę nowej umywalki

Wydarzenia / 2021.09.17

Together World Tour to cykl imprez zorganizowanych przez Ideal Standard dla międzynarodowej społeczności architektów i projektantów. Trzecie z sześciu zaplanowanych wydarzeń odbędzie się już 23 września w Londynie. Premierę będzie miała tam nowa umywalka Tipo-Z projektu studia Palomba Serafini Associati.

Dwa poprzednie spotkania TWT Ideal Standard miały miejsce w Mediolanie oraz Berlinie i podczas każdego ze spotkań swoją premierę miała nowa kolekcja wyposażenia łazienki Ideal Standard. Podczas londyńskiej imprezy po raz pierwszy zostanie pokazana nowa umywalka Tipo-Z, flagowy produkt z linii Atelier. Podobnie jak poprzednie kolekcje (Linda-X oraz Extra) Tipo-Z zaprojektowana została przez włoskie studio projektowe Palomba Serafini Associati i estetycznie sięga do wzorniczego dziedzictwa marki. To posągowa, monolityczna forma, w której nowoczesność spotyka się z tradycją.

W przypadku spotkania w Londynie ważną zmianą jest to, że w wydarzeniu TWT będzie można uczestniczyć nie tylko online, ale również osobiście. Firma Ideal Standard jest uczestnikiem wydarzenia projektowego Design London (22-25 września), gdzie będzie prezentować nową umywalkę Tipo-Z oraz inne produkty z kolekcji Atelier. Zapraszamy na stoisko E6.

Wybór Londynu na kolejne spotkanie Ideal Standard jest nieprzypadkowy. Każde z miast w których zatrzymuje się Together World Tour jest ważnym ośrodkiem dla światowego designu, kultury i sztuki. Londyn, ze swoją mieszanką kultur i tradycji, z pewnością wprowadzi do planu wzorniczej podróży Ideal Standard rytm i energię.

Aby zarejestrować się na na spotkanie online w Londynie oraz obejrzeć poprzednie wydarzenia zapraszamy na stronę www.togetherworldtour.com

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe