informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
II etap inwestycji Bemosphere na finiszu

II etap inwestycji Bemosphere na finiszu

Nieruchomości / 2024.05.15

Develia otrzymała pozwolenie na użytkowanie budynku Central, których wchodzi w skład II etapu inwestycji Bemosphere. Osiedle realizowane jest na Chrzanowie w warszawskiej dzielnicy Bemowo. W ukończonym obiekcie powstało w sumie 95 lokali mieszkalnych. Przekazania kluczy nabywcom mają rozpocząć się 20 maja.

Projekt jest w całości realizowany w ramach własnego generalnego wykonawstwa przez należącą do Grupy Develia spółkę Develia Construction. – Realizacja budynku Central przebiegła sprawnie. Dzięki doświadczonej kadrze udało nam się terminowo wypełnić założony harmonogram. Jestem przekonany, że to tempo prac uda nam się utrzymać podczas realizacji kolejnych etapów tego przedsięwzięcia – podkreślił Rafał Winkiel, dyrektor generalny Develia Construction.

Wszystkie wybudowane mieszkania dysponują powierzchniami zewnętrznymi w postaci tarasów, balkonów lub zielonych ogródków. Do użytku mieszkańców została oddana podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi i boksami na jednoślady. W projekcie uwzględniono stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych.

Ze względu na atrakcyjny projekt, duży wybór mieszkań i bliskość przyszłej stacji metra projekt Bemosphere od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem kupujących. W tym etapie pozostał tylko jeden lokal w sprzedaży. Obecnie w naszej ofercie znajdują się mieszkania w realizowanych budynkach City, Atmo, Vital oraz Time. Ceny zaczynają się już od 15 600 zł za metr kwadratowy – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Dużym atutem Bemosphere jest lokalizacja tuż obok budowanej stacji II linii metra - Chrzanów. Jej otwarcie planowane jest w 2026 roku. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 350 metrów od osiedla, a bliskość ul. Połczyńskiej oraz trasy S8 (ok. 5 min samochodem) zapewniają dogodne połączenie z innymi dzielnicami stolicy.

Kolejną zaletą Chrzanowa jest rozbudowana infrastruktura lokalna. Działają tu liczne sklepy, punkty usługowe, a także placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola i szkoły. Dodatkowo na ul. Szeligowskiej powstanie nowa szkoła podstawowa. Tuż obok niej Develia realizuje równolegle inny projekt - Bemowo Vita, w którym w ramach I etapu powstanie 225 mieszkań o metrażach od 25 do 147 m kw. w cenie od 14 999 zł/m kw.

Okolica oferuje także atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Tylko 20-minutowy spacer (lub 5-minutowa przejażdżka rowerowa) dzieli projekt od Parku Górczewska, który jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dzieci mogą tu korzystać z placów zabaw, trampolin, huśtawek i boisk, na starszych czekają ścieżki rowerowe i spacerowe. Ponadto w parku znajduje się amfiteatr, w którym regularnie organizowane są plenerowe imprezy kulturalne. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe