

II Kongres Serwisów AGD za nami
Wczoraj odbył się zorganizowany przez CECED Polska II Kongres Serwisów AGD poświęcony zagadnieniom obsługi posprzedażnej sprzętu gospodarstwa domowego. Spotkanie odbyło się w Hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej. Spotkanie jest wspólną inicjatywą członków związku, firm: Amica, Beko, Bosch-Siemens, Candy-Hoover, Electrolux, Gorenje, Indesit, Samsung, Vorwerk oraz Whirlpool. Z każdą z tych firm właściciele punktów serwisowych mają w ciągu roku wiele spotkań indywidualnych jednak organizatorzy są przekonani, że warto czasami wspólnie porozmawiać o kwestiach najbardziej istotnych dla branży.
Podczas Kongresu skupiono się na sprawach strategicznych oraz wyzwaniach jakie stoją przed producentami i punktami serwisowymi. Przede wszystkim mówiono o nowych prawach konsumenta, które zaczną obowiązywać w grudniu 2014 roku. Nowa ustawa wprowadzi m.in. tzw. „zasadę jednej naprawy”. Część spotkania poświęcono także jakości obsługi klienta.
źródło: cecedpolska/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Czego naprawdę oczekują pracownicy hybrydowi?
2026.06.09Matexi zaprasza na dni otwarte w gotowej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.06.09Girteka wzmacnia obecność w Polsce dla wsparcia potrzeb klientów w Europie
2026.06.09Niewystarczające nawodnienie może zwiększać podatność na stres nawet o ponad 50 proc. Trend JOMO zwraca uwagę na znaczenie regeneracji
2026.06.08Hubi Cup 2026 ponownie zgromadzi młode tenisowe talenty. Finaliści pojadą z Hubertem Hurkaczem do Halle
2026.06.03Banki kontra AI: jak sektor finansowy buduje odporność technologiczną?
2026.06.03Piotr Oskierko dołącza do Monting Development jako dyrektor finansowy
2026.06.03Matexi Polska zaprasza na dzień otwarty inwestycji Żelazna 54
2026.06.02W kierunku miliarda złotych przychodu – KOMSA Poland podsumowuje 2025 rok i inwestuje mimo presji na rynku ICT
2026.05.29





