

Immochan komercjalizatorem kolejnych obiektów handlowych
Immochan jest od września 2016 r. wyłącznym komercjalizatorem kolejnych 15 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan, zlokalizowanych w całej Polsce. Ich łączna powierzchnia najmu GLA wynosi ponad 37 tys. mkw., a na terenie obiektów działa 450 butików.
Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.
W skład obiektów handlowych oprócz hipermarketu Auchan wchodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu butików. W sumie działa w nich 450 sklepów, a łączna powierzchnia najmu GLA obiektów wynosi 37 160 mkw. Przy każdym z nich znajdują się dogodne parkingi dla klientów o łącznej liczbie blisko 11 tys. miejsc.
Obiekty handlowe, które będzie komercjalizować Immochan, mieszczą się w 15 miastach Polski - w Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Grudziądzu, Kielcach, Lubinie, Lublinie, Mysłowicach, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Rybniku, Słupsku, Szczecinie, Warszawie oraz we Włocławku.
– Obiekty handlowe, za których komercjalizację odpowiada Immochan, charakteryzują się dobrymi wskaźnikami odwiedzalności i dogodną lokalizacją. Niewątpliwym ich atutem jest obecność hipermarketu Auchan oraz butików o zróżnicowanej ofercie handlowej. Zespół specjalistów z działu komercjalizacji Immochan zadba o to, aby portfolio najemców było jeszcze mocniejsze, a tym samym rosła ich pozycja na rynku – mówi Ada Walentek, dyrektor Komercjalizacji Immochan.
Firma Immochan powstała we Francji w 1976 roku, a oddział w Polsce został otwarty w 1996 roku.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





