informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
INA Management przejmuje kolejne apartamenty Aparthotelu Wolska

INA Management przejmuje kolejne apartamenty Aparthotelu Wolska

Nieruchomości / 2022.07.28

Zauważalny wzrost przychodów prywatnych inwestorów przyczynia się do przejmowania do zarządzania przez INA Management kolejnych apartamentów Aparthotelu Wolska w Warszawie

Zauważalny wzrost przychodów prywatnych inwestorów przyczynia się do przejmowania do zarządzania przez INA Management kolejnych apartamentów Aparthotelu Wolska w Warszawie. Jest to jednocześnie zauważalny sygnał dla deweloperów, którzy rekomendując swoim klientom profesjonalnego i sprawdzonego operatora najmu, mogą liczyć na dodatkową korzyść dla ich klientów, którzy w ten sposób zwiększają swoje zyski.

 

INA Management jest spółką oferującą inwestorom i deweloperom profesjonalne zarządzenie najmem apartamentów. W szerokim portfelu spółki znajdują się apartamentowce zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych miastach Polski - w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Od grudnia 2020 r. INA Management sukcesywnie przejmuje w zarządzanie kolejne apartamenty obiektu znajdującego się przy ul. Wolskiej 165 w Warszawie. Jest to efektem nie tylko efektywnego zarządzania, ale też wynikiem wysokich ocen gości na popularnych serwisach rezerwacyjnych. W efekcie w ciągu zaledwie 1,5 roku w ich zarządzanie przeszło 40% jednostek obiektu.

 

Od początku uruchomienia aparthotelu zostały wdrożone działania marketingowe związane z dołączeniem obiektu do sieci CityBreak - jednej z marek należących do INA Management. W celu zapewnienia najwyższej jakości w zakresie zarządzania, wszystkie apartamenty uległy standaryzacji zgodnej z sieciowymi wymaganiami Citybreak oraz wprowadzone zostały standardy obsługi gości mające na celu świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, goście stale korzystający z apartamentów zarządzanych przez INA, a znajdujących się w różnych miastach Polski, mogą liczyć na oczekiwany, powtarzalny standard i wysoki komfort ich użytkowania. Dla właścicieli apartamentów przekłada się to na zauważalną różnicę w jakości obsługi i zyskach.

 

Cieszy nas, że właściciele apartamentów, którzy wcześniej zdecydowali się na współpracę z innym operatorem, dostrzegają różnicę w poziomach obłożenia generowanych przez naszą firmę. W zarządzanych przez nas apartamentach wyraźnie wzrósł również ogólny poziom satysfakcji gości po wizycie – mówi Justyna Rachuba z INA Management. Ponadto, INA zapewnia stałą obecność swoich pracowników, co ma znaczenie również dla innych mieszkańców, którzy mogą skorzystać z usług konserwatora czy usług służby pięter.

 

Citybreak Wolska to obiekt zlokalizowany na dynamicznie rozwijającej się Woli, na terenie której powstają najbardziej prestiżowe centra biznesowe w Warszawie i wokół której stale rośnie zapotrzebowanie na najem apartamentów. Budynek położony jest zaledwie 4 km od centrum miasta i 2,5 km od nowego centrum biznesowego. Dzięki rozwiniętej sieci komunikacyjnej, w tym nowej linii metra, obiekt zapewnia praktycznie nieograniczony dostęp do najważniejszych lokalizacji na biznesowej, kulturalnej i rozrywkowej mapie Warszawy.

 

Do dyspozycji gości przygotowano w pełni wyposażone i umeblowane, komfortowe apartamenty, w których mogą oni poczuć się jak w domu, jednocześnie korzystając z usług typowych dla obiektów hotelowych – obsługi recepcji hotelowej i dodatkowego personelu, podziemnej hali garażowej, profesjonalnego serwisu sprzątającego czy restauracji znajdującej się na terenie obiektu.

 

Cieszymy się, że tak wiele Gości powraca do naszego aparthotelu. Rozbudowujemy naszą bazę Gości biznesowych, co przedkłada się na ilość rezerwacji bezpośrednich - mówi Aneta Czuk, manager CityBreak Wolska. Goście doceniają ergonomiczne, komfortowe przestrzenie oferowane przez nas, łatwość dokonywania rezerwacji oraz obsługę w naszej recepcji. Dzięki otrzymywanym wynikom wciąż przyjmujemy kolejne apartamenty w zarządzanie i jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami nieruchomości. 

 

Ponad 100 apartamentów o powierzchniach od 15 do 30 m2 przygotowano tak, aby idealnie spełniały potrzeby najemców krótkoterminowych, jak i klientów longstay. Każdy z nich wyposażono w nowoczesne meble, komfortową łazienkę, bogaty pakiet telewizyjny i szybkie łącze internetowe. Ponadto, w każdym apartamencie goście znajdą zestaw kawowy oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dzięki zachowaniu ergonomicznego układu przestrzeni i designu apartamenty Citybreak Wolska są idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe