informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
INPRO poszerza swoją ofertę

INPRO poszerza swoją ofertę

Nieruchomości / 2023.09.13

Trójmiejski deweloper INPRO właśnie poszerzył swoją ofertę, wprowadzając do sprzedaży 94 mieszkania w ramach kolejnego budynku realizowanego na osiedlu ATUT w miejscowości Rotmanka koło Pruszcza Gdańskiego. Zakończenie budowy zaplanowane jest na 30 października 2024 roku.

ATUT to nowe, wieloetapowe osiedle, które docelowo obejmowało będzie łącznie 21 budynków mieszkalnych i 1 usługowy.  W ramach wprowadzonego do oferty budynku „B” dostępne są 94 lokale o powierzchniach liczących od 32 do 36,42 m2, których ergonomiczny rozkład wnętrz pozwala na zagospodarowanie aż 2 pokoi. Dzięki niewielkiemu metrażowi mieszkania są dostosowane do możliwości kredytowych i zdolności finansowych młodych ludzi, umożliwiając im kupno pierwszego własnego lokalu w cenie już od 315 000 zł brutto. Co ważne, do mieszkań będzie przynależała dodatkowa przestrzeń: na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony, a w przypadku mieszkań położonych na parterze będą to prywatne ogródki.

Inwestycję charakteryzują budynki o niskiej zabudowie, których nowoczesne wnętrza wyposażone będą w praktyczne rozwiązania, m.in. hale garażowe, windy, wózkarnie, rowerownie i boxy do przechowywania rzeczy. Na terenie osiedla przewidziano także naziemne parkingi ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych. W ramach kompleksu powstaną również lokale handlowo-usługowe, wśród których warto wyróżnić planowane przedszkole, stanowiące wyjątkowe udogodnienie dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo inwestycja zagwarantuje liczne miejsca do wypoczynku i rekreacji, takie jak oczko wodne, taras widokowy, zadaszona wiata rekreacyjna, ogród deszczowy, ogród osiedlowy, plac zabaw, wielofunkcyjne boisko, siłownia zewnętrzna, a także pobliska infrastruktura spacerowo-rowerowa.

ATUT powstaje przy ul. Zaczarowanej w niewielkiej miejscowości Rotmanka, graniczącej z Pruszczem Gdańskim i oddalonej o zaledwie 10 km od centralnej części Gdańska. Otoczenie kompleksu charakteryzuje doskonale zagospodarowana przestrzeń, obejmująca liczne sklepy i punkty usługowe, placówki edukacyjne, a także obiekty sportowe oraz nowoczesny kompleks rekreacyjny. Obszar ten wyróżnia się także dobrze rozwiniętą komunikacją autobusową i kolejową, która umożliwi mieszkańcom szybki i bezpośredni dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście: około 2,5 km od inwestycji znajduje się stacja PKP Pruszcz Gdański. Ponadto wygodne przemieszczanie się po okolicznych miejscowościach zapewni położona w niedużej odległości od osiedla obwodnica oraz autostrada.

ATUT to nie jedyna nowość w ofercie trójmiejskiego dewelopera. Niedawno wprowadzono do sprzedaży III etap osiedla KONCEPT czy ostatnie, VIII zadanie inwestycyjne popularnej OPTIMY. Poza nowymi kompleksami w budowie w ofercie INPRO znajdują się również mieszkania gotowe do odbioru oraz takie, których zakończenie budowy planowane jest jeszcze w tym roku. Część lokali dostępna jest w ramach programu „Pierwsze mieszkanie” i pozwala na skorzystanie ze wsparcia „Bezpieczny kredyt 2%”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.inpro.com.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe